Намір переглянути мовне законодавство - це намагання звести Українську державу до банального стану населення і території й вже справою техніки стане їх нове колоніальне поневолення.

Як недавно стало відомо, Міністерство освіти і науки України оприлюднило проект Держстандарту середньої освіти, за яким «урізається» вивчення в школі предметів «українська література» і «зарубіжна література».

Неділя, 09 лютого 2020 17:13

Традиція – щит нації

З виступу на Бандерівських читаннях 8 лютого в Київраді

16 січня у рамках традиційних історичних лекторіїв, на меті яких ідейне ведення духовно- та національно-патріотичного виховання дітей та молоді, до ГО «Апостольська Чота» завітали поважні громадські діячі, історики та інтелектуали Ярослав Сватко та Микола Посівнич. У той вечір у приміщенні парафіяльного дому та штабу громадської організації знову лунали думки про героїчні подвиги українців у ХХ столітті, адже темою лекції був «Український національно-визвольний рух». «Ідея жити для нації зберігає націю», – каже пан Ярослав Сватко, а потім обґрунтовує свою думку, наводячи не один приклад, і запевняє, – «Боротьба України за існування ніколи не припиняється».

Богдан Рудницький розмовляє із Головою Управи Союзу Українських Організацій Австралії та Першим віце-президентом Світового Конґресу Українців

Вівторок, 10 грудня 2019 10:20

Росія – наш Карфаген

 

Виступ на Майдані 8 грудня

 

Середа, 06 листопада 2019 16:07

Бандера і націоналізм, MH17 і СКУ

Інтерв'ю

Ігор Лосєв: «Я думаю, що нашому народові потрібно років 20 хорошої національно-патріотичної диктатури»

Навколо мови ніхто не буде об’єднуватися. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський.

14-10-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: Революція на Граніті – це перемога над страхом

  30 років тому, з 2 по 17 жовтня 1990 року, в центрі Києва протягом 16...

04-10-2020 Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн