Четвер, 04 травня 2017 14:48

Василь Лютий: «Спільними зусиллями ми вибороли справедливість»

Василь Лютий: «Спільними зусиллями ми вибороли справедливість»

У Києві відбулась прес-конференція щодо закриття кримінальної справи проти патріота, музиканта та громадського активіста Василя Лютого. Завдяки спільним зусиллям, об’єднанню різних структур, що виступили на захист побратима, вдалось вибороти справедливість.

«Патріоти не повинні переслідуватись рудиментами режиму Януковича. Переконані в цьому, ми стали на захист Василя Лютого. Керівник Проводу «Вільних людей», народний депутат України Андрій Левус подав звернення до Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ України. Рішенням прокурора Луганської області Володимира Янка справу було закрито», — зазначив Дмитро Жмайло, заступник керівника штабу «Вільних людей».

За словами адвоката Андрія Руденка, успіх у справі став можливим завдяки активній позиції громадськості. Саме вона заступилась за патріота, і лише після вияву публічної активної позиції суспільства прокурори розібрались у ситуації.

«Принципові і порядні люди не повинні зазнавати ні нападів із боку сепаратистів, ні утисків із боку правоохоронних органів», — зазначив юрист.

Валерій Суботін, керівник «Музичного батальйону», переконаний: «Шлях до перемоги складається із маленьких досягнень. Ми домоглись закриття справи проти Василя Лютого, і це — крок до розбудови громадянського суспільства».

«Дякую кожному за цю підтримку. Не один я опинився у такій ситуації. Знаю, що гуртом ми можемо зберегти правду. Загальним фронтом — і громадськості, і правозахисників, і депутатів, і представників ЗМІ, і митців — ми зможемо захистити всіх порядних і чесних людей», — зазначив Василь Лютий.

Нагадаємо, громадського активіста та музиканта було затримано під час проукраїнського мітингу в Рубіжному, що на Луганщині. Він зазнав нападу сепаратистів, а пізніше правоохоронні органи за відсутності складу злочину протягом тривалого часу намагались його засудити.

Loading...

Інтерв'ю

Добрі справи по осені рахують…

Цього року жовтень несе нам не лише традиційні церковні, професійні та державні свята. Разом з...

29-09-2017 Інтерв'ю

Олег Баган: «Союз Тримор’я – цивілізаційна антитеза до Росії»

«Війна цивілізацій», «цивілізаційні розколи» – чуємо раз у раз в розмовах політологів. Що вкладають у...

07-08-2017 Інтерв'ю

Стефан Романів: У перспективі хотілося б домовитися про безвізовий режим з Австралією

Днями в австралійському Мельбурні закінчився ювілейний 15-й з'їзд («Здвиг») українських організацій Австралії, присвячений 70-літтю поселення...

16-07-2017 Інтерв'ю

Веб-дизайн