Вівторок, 02 жовтня 2018 15:00

Про війну і мир

«Паноrама»
Про війну і мир

«Паноrама»: Російсько-українська гібридна війна триває вже п’ятий рік, і кінця їй не видно. Багато політиків перед виборами обіцяли і обіцяють українцям мир. Чи бачите ви реальний шлях до закінчення війни?

Олег Медуниця: Політики, які обіцяють українцям негайний мир, не пояснюючи, як саме цього можна досягти, нахабно брешуть і маніпулюють. Так, усі війни рано чи пізно закінчуються миром. Однак швидкий мир у нинішній війні зараз можливий тільки на умовах Росії: визнання окупації Криму, «автономний» статус «республік Донбасу», а фактично легалізація влади бойовиків і так звана «федералізація» України із внесенням змін до Конституції, тобто розподіл нашої країни на окремі частини із фактичним знищенням центральної влади у Києві. Якщо хтось за такий мир, то я проти.

Зараз ми бачимо ренесанс російських агентів впливу в Україні, які саме цього і добиваються, – «Опоблоку», «Відродження», Рабіновича, Медведчука, їхніх телеканалів «NewsOne» та «112 канал». Я прийняв рішення не брати участі у телепередачах цих каналів і закликаю усіх не дивитися їх. Бо навіть коли там іноді кажуть правду, то для того, щоб потім ви легше повірили у маніпуляції. Загалом вважаю, що ці телеканали треба закрити, хоча я є прихильником свободи слова. Але не для путінських шавок. Президентські вибори для них будуть розминкою, а ось на парламентських вони сподіваються на реванш для свого господаря у Кремлі. Скоріше за все, вони підуть на вибори єдиною колоною за путінські гроші, а коли пройдуть – будуть скуповувати мажоритарників на ці ж гроші, щоб старими методами створити коаліцію, але вже не під Януковича-Ахметова, а конкретно під Путіна.

Нам треба захищати Україну. В цій ситуації, на жаль, немає простих рішень. Гібридна війна буде тривати. Нам треба далі вести збройну боротьбу, підвищувати боєздатність армії, якість її озброєння, престижність військової професії, вести активну дипломатичну діяльність по ізоляції країни-агресора у світі, добиватися продовження економічних санкцій проти Росії, розвалюючи її таким шляхом.

 

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн