Субота, 06 червня 2020 15:45

Олександр Сич: Боротьба за ідентичність - це закономірний процес для кожної постколоніальної держави

Facebook/Sych.Olexander

Намір переглянути мовне законодавство - це намагання звести Українську державу до банального стану населення і території й вже справою техніки стане їх нове колоніальне поневолення.

Боротьба за ідентичність - це закономірний процес для кожної постколоніальної держави. І її успіх залежить від рівня національного освідомлення звільненої нації та наявності зрілого державного проводу. Цей процес є достатньо тривалим, з успіхами і реваншами - тимчасовими, або ж незворотніми.

Сьогоднішні заяви президента України та спікера Верховної Ради про доцільність перегляду мовного законодавства є свідченням такого реваншу. Вони виховані в лоні совкової культури, для якої все російське є високовартісним, а українське - хуторянсько-хохляцьким і таким, що добре надається для насмішок.

Цінність мови, традиції, культури, вишиванки всотується із молоком матері, а не набувається у процесі управління місцевими аборигенами - бо ж якось невдобно керувати ними, не знаючи їхньої мови і не вбираючи на великі свята вишиванки...
Українцем треба вродитися, аби відчувати його болі, потреби і гін до безсмертя його нації.

 

Loading...

Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Націоналізм – це мій спосіб життя»

Політично і науково націоналізм – це не тільки історія ОУН і УПА, бо переважно у...

19-01-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн