Вівторок, 02 лютого 2021 16:54

Степан Бандера: символ і орієнтир

Internet Radio Holos fm

30 січня у Києві відбулися VIII Бандерівські читання «Український націоналізм в сучасному ідеологічному протистоянні». 

Степан Бандера. Яким насправді був провідник українських націоналістів? Які людські риси були притаманні тому, кого дотепер бояться українофоби? Що треба зробити, аби твоїм іменем називали цілу націю? Про це та більше у публічній лекції історика, головного редактора газети "Шлях перемоги" Віктора Рога "Степан Бандера: символ і орієнтир". У ній відсутня патетика, жонглювання цифрами і фактами. Лише роздуми про образ Бандери та його актуальність. Дуже радимо до прослуховування та перегляду.

«Наша перемога – це перемога нашої ідеї, повне її здійснення. Другорядною справою є те, яку частину реалізуємо ми самі, яку – інші, а яку – спільно. Наш обов'язок – зробити самим найбільше, скільки стане наших сил, одночасно докласти старань, щоб і інші робили якнайбільше», – так 1948 року у слові до українських націоналістів-революціонерів за кордоном звертався Степан Бандера.

Loading...

Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Націоналізм – це мій спосіб життя»

Політично і науково націоналізм – це не тільки історія ОУН і УПА, бо переважно у...

19-01-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн