Вівторок, 07 серпня 2018 14:23

Диво-бібліотека на Львівщині

Григорій Жибак, УІС
Диво-бібліотека на Львівщині

Понад 20 тисяч книжок, газет, журналів. Різноманітні напрямки – історія України та краєзнавство, мистецтвознавство, фольклор та етнографія, політологія, природничі науки, релігія, музика та багато інших. 

Все це у Краєзнавчій бібліотеці Анатолія Недільського. Непересічна особистість, купу літ закоханий у книжку, він створив, разом із рідними, цей культурний храм для людей. Конференц-зали, читальні, зали для презентацій та дискусій, виставкові зали, музеї, кімнати готельного типу. Особлива увага дітям – басейн із підігрівом води та майданчик. І, звісно, кімната для кави. Львівщина ж! Усе вишукано і зі смаком. Щиро. Дивна аура. Стародруки та давні видання додають особливого шарму, якоїсь незвіданої таємничості. Довкола мальовнича природа. Варто приїхати і побачити. Відчути. Насолодитися.

Не один рік знаю Анатолія Недільського. Інтелігент. Високої культури та вихованості. Гостинний. Щойно зайдеш у його «Рідкісну книгу» – відразу кава, добре слово. За ним чимало корисних справ: політика, журналістика, суспільне життя. На таких нині стоїть-тримається Україна! Дай, Боже!

 

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн