Вівторок, 07 серпня 2018 14:23

Диво-бібліотека на Львівщині

Григорій Жибак, УІС
Диво-бібліотека на Львівщині

Понад 20 тисяч книжок, газет, журналів. Різноманітні напрямки – історія України та краєзнавство, мистецтвознавство, фольклор та етнографія, політологія, природничі науки, релігія, музика та багато інших. 

Все це у Краєзнавчій бібліотеці Анатолія Недільського. Непересічна особистість, купу літ закоханий у книжку, він створив, разом із рідними, цей культурний храм для людей. Конференц-зали, читальні, зали для презентацій та дискусій, виставкові зали, музеї, кімнати готельного типу. Особлива увага дітям – басейн із підігрівом води та майданчик. І, звісно, кімната для кави. Львівщина ж! Усе вишукано і зі смаком. Щиро. Дивна аура. Стародруки та давні видання додають особливого шарму, якоїсь незвіданої таємничості. Довкола мальовнича природа. Варто приїхати і побачити. Відчути. Насолодитися.

Не один рік знаю Анатолія Недільського. Інтелігент. Високої культури та вихованості. Гостинний. Щойно зайдеш у його «Рідкісну книгу» – відразу кава, добре слово. За ним чимало корисних справ: політика, журналістика, суспільне життя. На таких нині стоїть-тримається Україна! Дай, Боже!

 

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн