Понеділок, 24 вересня 2018 16:43

У Львові презентували карту Ідель-Уралу

Free.IdelUral
У Львові презентували карту Ідель-Уралу

23 вересня у Львові пройшла презентація політичної карти Ідель-Уралу, створеної з ініціативи громадського руху «Вільний Ідель-Урал». Захід відбувся в рамках львівського Форуму видавців, щорічної культурної події, яка збирає тисячі учасників з України, а також зарубіжних гостей.

Співзасновник «Вільного Ідель-Уралу» Боляєнь Сиресь розповів учасникам презентації про історію та цілі створення громадського руху. Карту Ідель-Уралу представили консультанти картографічного проекту, політолог Максим Майоров та історик Павло Подобєд.

Політичний експерт і політтехнолог Ростислав Мартинюк поділився своїми міркуваннями щодо перспектив руху за суверенізацію Республік Ідель-Уралу та розвитку геополітичної ситуації у Волго-Уральському регіоні.

Презентацію відвідали жителі і гості Львова, учасники Форуму видавців. Серед них – громадські та політичні активісти, історики, представники діаспор народів Ідель-Уралу. Виступи спікерів заходу завершилися насиченим обговоренням на тему проблем і перспектив Ідель-Уралу, а також ролі України та інших незалежних держав у підтримці національних рухів Волго-Уральського регіону.

Всі учасники зустрічі отримали в подарунок унікальну карту. Надалі вона буде поширюватися безкоштовно серед зацікавленої аудиторії.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн