Понеділок, 24 вересня 2018 16:43

У Львові презентували карту Ідель-Уралу

Free.IdelUral
У Львові презентували карту Ідель-Уралу

23 вересня у Львові пройшла презентація політичної карти Ідель-Уралу, створеної з ініціативи громадського руху «Вільний Ідель-Урал». Захід відбувся в рамках львівського Форуму видавців, щорічної культурної події, яка збирає тисячі учасників з України, а також зарубіжних гостей.

Співзасновник «Вільного Ідель-Уралу» Боляєнь Сиресь розповів учасникам презентації про історію та цілі створення громадського руху. Карту Ідель-Уралу представили консультанти картографічного проекту, політолог Максим Майоров та історик Павло Подобєд.

Політичний експерт і політтехнолог Ростислав Мартинюк поділився своїми міркуваннями щодо перспектив руху за суверенізацію Республік Ідель-Уралу та розвитку геополітичної ситуації у Волго-Уральському регіоні.

Презентацію відвідали жителі і гості Львова, учасники Форуму видавців. Серед них – громадські та політичні активісти, історики, представники діаспор народів Ідель-Уралу. Виступи спікерів заходу завершилися насиченим обговоренням на тему проблем і перспектив Ідель-Уралу, а також ролі України та інших незалежних держав у підтримці національних рухів Волго-Уральського регіону.

Всі учасники зустрічі отримали в подарунок унікальну карту. Надалі вона буде поширюватися безкоштовно серед зацікавленої аудиторії.

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн