П'ятниця, 28 серпня 2015 00:00

Українська діаспора у Чикаго готує великий мітинг з вимогою звільнення українських політв’язнів

Українська діаспора у Чикаго готує великий мітинг з вимогою звільнення українських політв’язнів

30 серпня Український Конгресовий Комітет Америки (УККА) організовує у Чикаго (США) масштабну акцію підтримки незаконно утримуваних у Росії українських політв’язнів. Своїм заходом активісти планують привернути увагу всього світу до цього питання, а також закликатимуть уряд США до активних кроків щодо їх звільнення.

У заяві, яку поширює УККА, зокрема йдеться про різку критику недавно оголошуваному вироку українцям Олегу Сенцову та Олекснадру Кольченку, яких Північно-Кавказький військовий суд Ростовазасдив на 20 і 10 років відповідно.

«Вирок російського суду грунтується на сфабрикованих звинуваченнях та доказах, і є нічим іншим як показовою расправою», - йдеться у документі.

Активісти закликають українські ЗМІ підтримати їхню акцію, а також запрошують долучатися до заходу усім «волелюбним» людям.


Додаткова інформація:

США:

Павло Бандрівський - заступник голови Українського Конгресового Комітету Америки від. Чикаго ІЛ (PavloBandriwsky - UCCA Illinois Division Vice President)

tel:773-848-6886         

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Марта Фаріон  - заступник голови Українського Конгресового Комітету Америки від. Чикаго ІЛ (Marta Farion - UCCA Illinois Division Vice President) 

tel:773-490-9797

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел.: +380509422058 - Борис Потапенко,  один із радників заходу, член Українського Конгресового Комітету Америки (наразі з візитом в Україні).

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн