П'ятниця, 11 жовтня 2013 18:08

Кохання для ветеранів

Кохання для ветеранів

Фотографій Анни Сенік, рукоділля народних майстринь, музика соліста гурту «Веремій» Віталія Калініченка – ще далеко не все, що мали нагоду побачити, почути та купити відвідувачі Центру українського відродження ім. Степана Бандери у Києві 5 жовтня. Дійство проходило з метою збору коштів на подарунки ветеранам УПА до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

По залу, в якому проходила виставка, постійно ходили хлопці в автентичних одностроях з муляжами зброї. Біля них не закінчувалася черга бажаючих сфотографуватися. В основному підходили жінки. Тим часом на столику було розкладено прислані зі Львівщини чохли для мобільних телефонів з полотна, вишитого червоними, чорними та блакитними нитками. На іншому – свічки ручної роботи, біля яких стояла дівчина у старовинному вбранні – Марічка – і проводила майстер-класи з цього ремесла. На стінах висіли фотографії із серії Анни Сенік «УПА (кохання)». На них фігурують дівчина та хлопець – вояк УПА. Кожен міг придбати роботи, які сподобалися. Усі виручені гроші підуть на подарунки ветеранам УПА до свята Покрови. Цьогоріч зібрано 2 520 гривень.

«Фотографії дуже гарні, також цікаві роботи представлені на аукціоні. Купив гарний хенд-мейд чохол на телефон для своєї дівчини. Сподіваюсь, їй сподобається», - ділиться враженнями від побаченого член Київського осередку МНК Андрій Кладочний. У руках тримає чорний чохол, вишитий червоними нитками.

Виставка проходила з 12 до 21 години.

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн