П'ятниця, 11 жовтня 2013 18:08

Кохання для ветеранів

Кохання для ветеранів

Фотографій Анни Сенік, рукоділля народних майстринь, музика соліста гурту «Веремій» Віталія Калініченка – ще далеко не все, що мали нагоду побачити, почути та купити відвідувачі Центру українського відродження ім. Степана Бандери у Києві 5 жовтня. Дійство проходило з метою збору коштів на подарунки ветеранам УПА до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

По залу, в якому проходила виставка, постійно ходили хлопці в автентичних одностроях з муляжами зброї. Біля них не закінчувалася черга бажаючих сфотографуватися. В основному підходили жінки. Тим часом на столику було розкладено прислані зі Львівщини чохли для мобільних телефонів з полотна, вишитого червоними, чорними та блакитними нитками. На іншому – свічки ручної роботи, біля яких стояла дівчина у старовинному вбранні – Марічка – і проводила майстер-класи з цього ремесла. На стінах висіли фотографії із серії Анни Сенік «УПА (кохання)». На них фігурують дівчина та хлопець – вояк УПА. Кожен міг придбати роботи, які сподобалися. Усі виручені гроші підуть на подарунки ветеранам УПА до свята Покрови. Цьогоріч зібрано 2 520 гривень.

«Фотографії дуже гарні, також цікаві роботи представлені на аукціоні. Купив гарний хенд-мейд чохол на телефон для своєї дівчини. Сподіваюсь, їй сподобається», - ділиться враженнями від побаченого член Київського осередку МНК Андрій Кладочний. У руках тримає чорний чохол, вишитий червоними нитками.

Виставка проходила з 12 до 21 години.

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн