П'ятниця, 02 червня 2017 18:30

В Києві проспект Шухевича з’єднається з проспектом Бандери

Вголос
В Києві проспект Шухевича з’єднається з проспектом Бандери

Проспект радянського генерала Ватутіна, що пролягає між Дніпровським районом і житловим масивом Троєщина у Києві, перейменували на проспект Романа Шухевича. Відповідне рішення 1 червня ухвалили депутати Київської міської ради.

«Сьогодні ми віддали борг генералу Армії Нескорених, - зазначив голова фракції ВО «Свобода» в Київраді Юрій Сиротюк. - Дуже символічно, що саме 1 червня, якраз до 110-ї річниці з Дня народження Романа Шухевича і 75-ї річниці УПА Київрада задовольнила вимогу громади, яка уже давно вирішила, що у столиці має бути проспект імені генерала УПА. Дуже символічним також є те, що у Києві проспект Бандери, який є на правому березі Дніпра, переходитиме у проспект Шухевича, який є лівобережним».

На думку Юрія Сиротюка, це рішення є надзвичайно важливим, адже демонструє, що кияни пам’ятають і вшановують пам'ять своїх героїв.

«Вулиці мають носити назву тих солдатів, які воювали за Незалежну Україну, - додав Юрій Сиротюк. -  А вулиць, які носять імена бездарних полководців Другої світової війни чи оспівувачів сталінського тоталітаризму, на жаль у Києві є багато.  Всі окупаційні назви мають бути прибраними. І ми це зробимо!».

Loading...

Інтерв'ю

Добрі справи по осені рахують…

Цього року жовтень несе нам не лише традиційні церковні, професійні та державні свята. Разом з...

29-09-2017 Інтерв'ю

Олег Баган: «Союз Тримор’я – цивілізаційна антитеза до Росії»

«Війна цивілізацій», «цивілізаційні розколи» – чуємо раз у раз в розмовах політологів. Що вкладають у...

07-08-2017 Інтерв'ю

Стефан Романів: У перспективі хотілося б домовитися про безвізовий режим з Австралією

Днями в австралійському Мельбурні закінчився ювілейний 15-й з'їзд («Здвиг») українських організацій Австралії, присвячений 70-літтю поселення...

16-07-2017 Інтерв'ю

Веб-дизайн