П'ятниця, 02 червня 2017 18:30

В Києві проспект Шухевича з’єднається з проспектом Бандери

Автор Вголос

Проспект радянського генерала Ватутіна, що пролягає між Дніпровським районом і житловим масивом Троєщина у Києві, перейменували на проспект Романа Шухевича. Відповідне рішення 1 червня ухвалили депутати Київської міської ради.

«Сьогодні ми віддали борг генералу Армії Нескорених, - зазначив голова фракції ВО «Свобода» в Київраді Юрій Сиротюк. - Дуже символічно, що саме 1 червня, якраз до 110-ї річниці з Дня народження Романа Шухевича і 75-ї річниці УПА Київрада задовольнила вимогу громади, яка уже давно вирішила, що у столиці має бути проспект імені генерала УПА. Дуже символічним також є те, що у Києві проспект Бандери, який є на правому березі Дніпра, переходитиме у проспект Шухевича, який є лівобережним».

На думку Юрія Сиротюка, це рішення є надзвичайно важливим, адже демонструє, що кияни пам’ятають і вшановують пам'ять своїх героїв.

«Вулиці мають носити назву тих солдатів, які воювали за Незалежну Україну, - додав Юрій Сиротюк. -  А вулиць, які носять імена бездарних полководців Другої світової війни чи оспівувачів сталінського тоталітаризму, на жаль у Києві є багато.  Всі окупаційні назви мають бути прибраними. І ми це зробимо!».

Loading...

Інтерв'ю

Нескорений

У Києві відбувся Всеукраїнський відбір на міжнародні змагання для військових, які отримали травми на війні...

15-05-2017 Інтерв'ю

Ярослав Іляш: «... Керувати націоналістичним видавництвом...»

Пропагандивний напрямок займав визначне місце у діяльності ОУН. Після завершення ІІ Світової війни перед Організацією...

06-05-2017 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Маємо забезпечити статус української мови»

Конституційним статусом української мови як державної – нехтують. Її варто міцніше закріплювати в органах державної...

24-04-2017 Інтерв'ю

Веб-дизайн