П'ятниця, 02 червня 2017 18:30

В Києві проспект Шухевича з’єднається з проспектом Бандери

Вголос
В Києві проспект Шухевича з’єднається з проспектом Бандери

Проспект радянського генерала Ватутіна, що пролягає між Дніпровським районом і житловим масивом Троєщина у Києві, перейменували на проспект Романа Шухевича. Відповідне рішення 1 червня ухвалили депутати Київської міської ради.

«Сьогодні ми віддали борг генералу Армії Нескорених, - зазначив голова фракції ВО «Свобода» в Київраді Юрій Сиротюк. - Дуже символічно, що саме 1 червня, якраз до 110-ї річниці з Дня народження Романа Шухевича і 75-ї річниці УПА Київрада задовольнила вимогу громади, яка уже давно вирішила, що у столиці має бути проспект імені генерала УПА. Дуже символічним також є те, що у Києві проспект Бандери, який є на правому березі Дніпра, переходитиме у проспект Шухевича, який є лівобережним».

На думку Юрія Сиротюка, це рішення є надзвичайно важливим, адже демонструє, що кияни пам’ятають і вшановують пам'ять своїх героїв.

«Вулиці мають носити назву тих солдатів, які воювали за Незалежну Україну, - додав Юрій Сиротюк. -  А вулиць, які носять імена бездарних полководців Другої світової війни чи оспівувачів сталінського тоталітаризму, на жаль у Києві є багато.  Всі окупаційні назви мають бути прибраними. І ми це зробимо!».

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн