Вівторок, 03 жовтня 2017 15:14

На Київщині запалала “Повстанська Ватра”. Фото

Інформцентр МНК
На Київщині запалала “Повстанська Ватра”. Фото

Більше 50 юнаків та дівчат з усієї України взяли участь у таборі «Повстанська ватра - 2017», який відбувся під Києвом. Під час заходу молоді люди прослухали лекції про сучасний стан багатовічної боротьби за Україну, дізналися про діяльність українських організацій за кордоном, поспілкувались з громадськими та культурними діячами, істориками, юристами та митцями.

Зокрема, серед лекторів цьогорічного табору були: Сергій Кузан (заступник Керівника Проводу “Вільних Людей”), Сергій Рябченко (представник Українського Інституту Національної Пам'яті), Марко Супрун (представник світового українства, засновник волонтерського проекту “Захист Патріотів”), Арсеній “Білодуб” (лідер рок-гурту “Сокира Перуна”), Андрій Середа (лідер рок-гурту "Кому Вниз"), Калина Кардаш (керівник проекту “Друг Героя”), Юрій Микитин (громадянин США, член СУМ), Олексій Бежевець (громадсько-політичний діяч, партнер Юридичної компанії «Правовий Альянс»), Дмитро Жмайло (заступник Голови МНК, заступник Керівника Штабу “Вільних Людей”), Микола Ляхович (начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту Украіни), Юрій Юзич (громадський активіст, співголова всеукраїнського "Пласту”), Артем Денисов (військовий психолог та голова ГО "Побратими").

Окрім навчання, “Повстанська Ватра” була насичена різними активностями:  учасники розпочинали свій день з руханки, грали у регбі, теренову гру, виконували квест-завдання, грали в інтеграційні ігри, а ввечері збиралися з гітарою біля традиційної ватри.

“Для мене “Повстанська Ватра” - це місце, де молода людина може для себе зрозуміти, для чого їй витрачати свій час на розвиток Української держави. Ті навички та знання, що учасники тут отримують -  завжди знайдуть застосування в повсякденному житті. Згадуючи табір 2016-го року, знаю, що певні лектори дали мені розуміння важливості кожної людини в нашій повсякденній боротьбі за Україну. Моє побажання учасникам на таборі: щоб кожен знайшов те середовище, з яким він стане на шлях покращення України, ну і, звичайно, ми завжди радо запрошуємо вас приєднатися до шляху боротьби Молодіжного Націоналістичного Конгресу”, - зазначає бунчужний табору Валерій П'ятаченко.

Учасники табору зазначають, що отримали не лише нові знання та практичні навички, "Повстанська ватра" дає змогу повірити у власні сили та знайти нових друзів.

“Здивувало, що тут дійсно можуть тебе послухати та почути, відповісти на будь-яке твоє запитання чи дати важливу пораду, в наш час рідко зустрінеш таких людей. На цьому таборі я стала почувати себе більш впевнено, не боюсь висловлювати свою думку. Якщо до табору я розмовляла суржиком, то тепер впевнено буду розмовляти українською!”, -  розповідає учасниця табору Діана Безкоровайна з міста Суми.

Захід організували Міністерства молоді та спорту Украіни, Київської обласної державної адміністраціі, ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» та Фундації Вільні Люди.

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн