П'ятниця, 22 грудня 2017 15:31

Виставку світлин бійців УПА експонують в Тернопільській облраді

cym.org
Виставку світлин бійців УПА експонують в Тернопільській облраді

Ювілейні заходи з відзначення 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії підсумували в Тернополі виставкою світлин “Герої УПА”.

Підготували експозицію члени Тернопільського осередку Спілки Української Молоді в Україні у співпраці з управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Встановили виставку у фойє сесійної зали Тернопільської  обласної ради. То ж 22 грудня ознайомитися з нею мали нагоду народні обранці, представники територіальних громад, а також численні відвідувачі «білого дому».

«Тут представлені світлини з  повстанців різних куточків України. Окремої уваги заслуговують ті з них, де зафіксовані бійці з Тернопільщини, зокрема – сотня «Сіроманців». Представлені на виставці також знимки упівців, які воювали і загинули на Тернопільщині, – розповіла голова Тернопільського осередку СУМ в Україні Леся Голик.

Загалом в експозиції  представлено 20 світлин з Яворівського фотоархіву та з колекції СУМівця Володимира Бірчака.

Виставка присвячується тим, хто загинув у боротьбі за незалежність України,  та сучасним героям, які відстоюють цілісність нашої держави на Сході країни.

 

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн