Середа, 24 січня 2018 18:54

Резолюція зборів громадскості 22 січня

Резолюція зборів громадскості 22 січня

Резолюція зборів громадскості  у   київському  палаці  ветеранів  22 січня 2018 року  в День сторіччя  проголошення незалежності України  від 22 січня  1918року  Четве́ртим  Універса́лом  Украї́нської Центра́льної ради — державно-правового акту , що проголосив незалежність Української Народної Республіки від Росії,  і початку української національно – визвольної революції українського народу проти московсько – більшовицького окупанта.

Збори громадскості столиці відзначають  важливу роль  Указу Президента України від 22.01.2016 № 17/2016 Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років  та Розпорядження Кабінету Міністрів України №777-р від 26.10.2016 Про затвердження плану заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року.

Настав час  повернути українському народові історичну правду  у повному обсязі  про  становлення української державності  проти свідомого перекручення історії  з метою виправдати колоніальну політику як царської , так і комуністичної Росії.

Разом з тим,  збори громадскості у Палаці ветеранів вважають за необхідне  ознайомити  людей  з рядом вимог, як логічного  продовження  Указу Президента України та розпорядження  Кабміну України, а саме:

 Збройний напад  московсько – більшовицьких військ  на територію незалежної України 1918 року, захоплення її території, вбивство  та  ув*язнення членів Центральної ради, встановлення  власної адміністрації та приєднання  України до Росії є актом брутальної окупації, що спричинило масові вбивства мирного населення та  голодомори.

Підстави для визначення агресії:

Затверджено резолюцією 3314 Генеральної Асамблеї від 14 грудня 1974 року

Стаття 1

Агресією є  використання збройної сили держави проти сувернітету і територіальної  недоторканості  або політичної незалежнсті іншої держави, або будь- яким чином, несумісним  із Статутом ООН.

Враховуючи наведене, будь- які «закони», ухвалені  структурами окупаційної влади, в тому числі і  окупаційної Верховної ради УРСР,  є недійсними.

Тому 1У Універсал Центральної ради  є пріорітетним і єдиним документом проголошення незалежності, решта є спробами узгодити окупаційну політику загарбника з вимогами часу, щоб якось зберегти рештки окупації.

Збори вважають і просять Президента і Кабмін підтримати їх визначення:

1) 22 січня 1918 року слід вважати єдиним  Днем проголошення незалежності України та Злуки її частин, хоч  Акт Злуки і був скасований Урядом ЗУНРу, але він залишається  символом  єдності,  неподільності і територіальної незалежності України.

2) Рішення Народніх зборів  у Львові  30 червня 1941 року є першою спробою відновлення  незалежності України за часів німецької окупації

3) 24 серпня 1991 року необхідно вважати  другим відновленням української незалежності  під московсько – більшовицькою окупацією

4) Сучасна  Українська незалежна держава є спадкоємцем Української Народньої Республіки відповідно до Акту передачі повноважень ДЦ УНР у закордонні Верховній раді УРСР 1992 року шостим Президентом УНР Миколою Плав*юком.

Організатори скликання зборів громадскості:

 Київське товариство політв*язнів та жертв репресій(КТПЖР) – голова Машталер І.Я.

 Печерське районне відділення  Всеукраїнського об*єднання ветеранів – (державників), голова Гриб О.М.

Loading...

Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Олег Медуниця: Верховна Рада повинна прийняти деокупаційні закони до завершення сесії

Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі...

29-01-2018 Інтерв'ю

Олег Медуниця: «У реаліях гібридної війни інформаційна безпека – на першому місці»

Сьогодні наша розмова із заступником Голови Проводу ОУН (б), народним депутатом України Олегом Медуницею. Поговоримо...

13-11-2017 Інтерв'ю

Веб-дизайн