П'ятниця, 26 січня 2018 15:16

Українки Америки та Австралії поповнюють фонди українських бібліотек

Євгена Тищук
Українки Америки та Австралії поповнюють фонди українських бібліотек

Українське жіноцтво діаспори активно працювало для добра Батьківщини, стояло на захисті культурних та національних цінностей, поширювало знання про Україну серед чужинців, і нині, реагуючи на виклики гібридної війни, долучається до гуманітарних акцій в Україні.

Союз Українок Австралії, підтримуючи заклик української громадськості: «Подаруй книгу бібліотеці», дарують патріотичну та дитячу літературу бібліотекам України. Зокрема, нещодавно такий комплект книжок отримали бібліотеки м. Теребовля на Тернопільщині.

Також не можемо не згадати Об’єднання Жінок Оборони Чотирьох Свобід України із США та пані Ларису Кий із Фундації імені Лариси і Уляни Целевич-Стасюк, з їх ініціативи та за фінансової підтримки було видано книгу української письменниці з Канади Ольги Мак «Каміння під косою». Ця книга приурочена до Голодомору 1932-33 рр. та була визнана українською діаспорою «найкращим твором для молоді з голодоморської тематики». Як зазначала сама авторка, ця книжка має всі дані закріпитися в пам'яті читача, як не закріпиться ані лекція, ані доповідь, ані відомості з усіх довідників, розвідок чи шкільних підручників. Четверте перевидання книги було здійснене Українською Видавничою Справою. Книга вийшла накладом 3 000 примірників, і майже весь тираж вже розповсюджено серед близько 200 українських шкіл та півтори сотні громадських бібліотек.

У справі забезпечення бібліотек патріотичною книгою Українська Видавнича Справа взяла на себе безпосередній процес видання, організацію комунікацій з бібліотеками та логістики розповсюдження. Слід зазначити, що розповсюдження книжок відбувається також за участі благодійних фондів «Бібліотечна країна» (м. Київ) та «Захистимо Україну» (м. Чернігів), Спілки Української Молоді, народного депутата України Олега Медуниці та депутата Київської міської ради, директора НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень» Юрія Сиротюка.

Заходи по розповсюдженню книг набули розголосу і видавництво продовжує отримувати звернення від бібліотекарів та відправляти пакунки в різні куточки України.

ткк

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн