П'ятниця, 26 січня 2018 15:16

Українки Америки та Австралії поповнюють фонди українських бібліотек

Євгена Тищук
Українки Америки та Австралії поповнюють фонди українських бібліотек

Українське жіноцтво діаспори активно працювало для добра Батьківщини, стояло на захисті культурних та національних цінностей, поширювало знання про Україну серед чужинців, і нині, реагуючи на виклики гібридної війни, долучається до гуманітарних акцій в Україні.

Союз Українок Австралії, підтримуючи заклик української громадськості: «Подаруй книгу бібліотеці», дарують патріотичну та дитячу літературу бібліотекам України. Зокрема, нещодавно такий комплект книжок отримали бібліотеки м. Теребовля на Тернопільщині.

Також не можемо не згадати Об’єднання Жінок Оборони Чотирьох Свобід України із США та пані Ларису Кий із Фундації імені Лариси і Уляни Целевич-Стасюк, з їх ініціативи та за фінансової підтримки було видано книгу української письменниці з Канади Ольги Мак «Каміння під косою». Ця книга приурочена до Голодомору 1932-33 рр. та була визнана українською діаспорою «найкращим твором для молоді з голодоморської тематики». Як зазначала сама авторка, ця книжка має всі дані закріпитися в пам'яті читача, як не закріпиться ані лекція, ані доповідь, ані відомості з усіх довідників, розвідок чи шкільних підручників. Четверте перевидання книги було здійснене Українською Видавничою Справою. Книга вийшла накладом 3 000 примірників, і майже весь тираж вже розповсюджено серед близько 200 українських шкіл та півтори сотні громадських бібліотек.

У справі забезпечення бібліотек патріотичною книгою Українська Видавнича Справа взяла на себе безпосередній процес видання, організацію комунікацій з бібліотеками та логістики розповсюдження. Слід зазначити, що розповсюдження книжок відбувається також за участі благодійних фондів «Бібліотечна країна» (м. Київ) та «Захистимо Україну» (м. Чернігів), Спілки Української Молоді, народного депутата України Олега Медуниці та депутата Київської міської ради, директора НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень» Юрія Сиротюка.

Заходи по розповсюдженню книг набули розголосу і видавництво продовжує отримувати звернення від бібліотекарів та відправляти пакунки в різні куточки України.

ткк

Loading...

Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн