Вівторок, 06 березня 2018 16:58

У Тернополі відбувалися молодіжні змагання «Кубок Шухевича»

У Тернополі відбувалися молодіжні змагання «Кубок Шухевича»

З 24 лютого по 5 березня у Тернополі відбувалися молодіжні спортивно-патріотичні змагання «Кубок Шухевича». Захід, який вже восьмий рік проводиться в дні, коли вшановуємо річницю смерті Героя України, великого політичного й державного діяча, члена галицького крайового проводу ОУН, бізнесмена  Романа Шухевича. Під час змагань команди-учасники вправляються у спортивних вмілостях, в яких Шухевич був вправним і досягав певних вершин.

У цьогорічному заході взяло участь 8 команд у змаганнях з бігу, футзалу, волейболу, баскетболу, шахів, плавання, стрільби та скелелазіння. Для перевірки не лише спортивного духу, а й інтелектуального розвитку проводилась історична вікторина на тему 100річчя революції. А новинкою цього року став ще й турнір з кібер-спорту – гри «Контр-страйк».

До трійки чемпіонів-переможців увійшли «Молоді патріоти», «Пласт» та «МоНаКо» з 1, 2, 3 місцями відповідно. Нагородження грамотами, кубками та медалями відбулось 5 березня, у річницю смерті Романа Шухевича у сесійній залі Міської ради.

Loading...

Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн