Вівторок, 06 березня 2018 16:58

У Тернополі відбувалися молодіжні змагання «Кубок Шухевича»

У Тернополі відбувалися молодіжні змагання «Кубок Шухевича»

З 24 лютого по 5 березня у Тернополі відбувалися молодіжні спортивно-патріотичні змагання «Кубок Шухевича». Захід, який вже восьмий рік проводиться в дні, коли вшановуємо річницю смерті Героя України, великого політичного й державного діяча, члена галицького крайового проводу ОУН, бізнесмена  Романа Шухевича. Під час змагань команди-учасники вправляються у спортивних вмілостях, в яких Шухевич був вправним і досягав певних вершин.

У цьогорічному заході взяло участь 8 команд у змаганнях з бігу, футзалу, волейболу, баскетболу, шахів, плавання, стрільби та скелелазіння. Для перевірки не лише спортивного духу, а й інтелектуального розвитку проводилась історична вікторина на тему 100річчя революції. А новинкою цього року став ще й турнір з кібер-спорту – гри «Контр-страйк».

До трійки чемпіонів-переможців увійшли «Молоді патріоти», «Пласт» та «МоНаКо» з 1, 2, 3 місцями відповідно. Нагородження грамотами, кубками та медалями відбулось 5 березня, у річницю смерті Романа Шухевича у сесійній залі Міської ради.

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн