Вівторок, 06 березня 2018 16:58

У Тернополі відбувалися молодіжні змагання «Кубок Шухевича»

У Тернополі відбувалися молодіжні змагання «Кубок Шухевича»

З 24 лютого по 5 березня у Тернополі відбувалися молодіжні спортивно-патріотичні змагання «Кубок Шухевича». Захід, який вже восьмий рік проводиться в дні, коли вшановуємо річницю смерті Героя України, великого політичного й державного діяча, члена галицького крайового проводу ОУН, бізнесмена  Романа Шухевича. Під час змагань команди-учасники вправляються у спортивних вмілостях, в яких Шухевич був вправним і досягав певних вершин.

У цьогорічному заході взяло участь 8 команд у змаганнях з бігу, футзалу, волейболу, баскетболу, шахів, плавання, стрільби та скелелазіння. Для перевірки не лише спортивного духу, а й інтелектуального розвитку проводилась історична вікторина на тему 100річчя революції. А новинкою цього року став ще й турнір з кібер-спорту – гри «Контр-страйк».

До трійки чемпіонів-переможців увійшли «Молоді патріоти», «Пласт» та «МоНаКо» з 1, 2, 3 місцями відповідно. Нагородження грамотами, кубками та медалями відбулось 5 березня, у річницю смерті Романа Шухевича у сесійній залі Міської ради.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн