Понеділок, 14 травня 2018 18:09

Заткнути пельку «Інтеру» – рупору Кремля

Сергій Багряний
Заткнути пельку «Інтеру» – рупору Кремля

До так званого «Дня Перемоги» ряд проросійських ЗМІ вдалися до ряду провокацій в українському інформаційному просторі. Особливо «постарався» головний «рупор» Кремля – канал «Інтер», який, зокрема, запустив в ефір концерт «Побєда. Одна на всєх», в рамках якого допустив ряд дій, яких можна кваліфікувати як заходи, що несуть загрозу державній безпеці.

«Інтер» запустив в ефір різні пропагандистські прийоми, методом яких ототожнив, за всіма кремлівськими лекалами, нацистський режим з чинною українською владою, порушив норми законодавства про декомунізацію тощо.

Такі дії проросійського медіа не залишилися поза увагою патріотичної спільноти.

Спочатку ГО «Вільні Люди» поширили звернення, підписане 11 громадськими об’єднаннями, в якому закликали «Інтер» не пускати до ефіру скандальний концерт.

Після того, як вимоги громадськості були проігноровані, активісти вдалися до пікету адміністративної будівлі каналу, а також обклеїли її інформаційними наліпками.

В свою чергу народний депутат, Керівник Проводу «Вільних Людей» Андрій Левус подав депутатське звернення до Генерального прокурора України, Голови СБУ, Міністра внутрішніх справ, Голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з вимогою розслідувати ситуацію навколо трансляції концерту «Побєда. Одна на всєх» на телеканалі «Інтер» на предмет контенту, що становить загрозу національній безпеці України.

В депутатському зверненні йшлося, зокрема, про наступне:

«Грубо порушуючи норми Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», яким комуністичний режим зрівняно з нацистським, керівництво телеканалу «Інтер» умисно на фоні червоної зірки прирівнює національних Героїв України, чиїми іменами названо вулиці, до військових злочинців, відверто маніпулює фактами, намагаючись поглибити суспільний розкол черговою атакою в інформаційній війні, використовуючи пам'ять про загиблих людей як матеріал для пропаганди».

А вже 11 травня під тиском громадськості Національна рада з питань телебачення та радіомовлення таки розглянула результати моніторингу ефіру телеканалу «Інтер» за 9 травня і призначила йому позапланову перевірку.

Представники організації обіцяють і в подальшому вживати всі допустимі законодавством методи аби добитися позбавлення «Інтеру» ліцензії на мовлення та притягти до відповідальності менеджмент каналу, який дозволяє ретранслювати російську пропаганду в український медіапростір.

Loading...

Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн