П'ятниця, 08 червня 2018 16:37

На Тернопільщині стартувала просвітницька акція «Прапор офензиви»

УІС
На Тернопільщині стартувала просвітницька акція «Прапор офензиви»

Акція розпочалась 7 червня за маршрутом Чортківської офензиви – наступальної операції українських військ, яка відбулася 99 років тому. Подія стартувала від Ягільницького народного музею, адже наступ УГА розпочався штурмом Ягільниці. Учасники акції здійснили велопробіг тими місцями, де 1919 року тривали бої. На заклик «Прапора офензиви» найактивніше відгукнулася місцева молодь.

«Сьогодні, як і 99 років тому, і в Ягільниці, і в Чорткові люди радо вітали прапор української перемоги. Ми передаємо не лише прапор, але й національні традиції, повертаємо історію, а найголовніше, ми започаткували нову традицію, яку, віримо, обов'язково підхоплять в інших селах та містах. Після завершення акції прапор поїде на фронт. І через рік, сподіваємося, ми знову будемо об’їжджати ці села і міста, ознаменовуючи вже сучасну українську перемогу", — каже Олег Вітвіцький, один із ініціаторів акції.

У рамках своєрідного марафону «Прапор офензиви» перебуватиме у Чорткові, Бучачі, Теребовлі, Підгайцях, Бережанах, Козові та Тернополі. Завершення першого етапу акції заплановано на 28 червня у Підволочиську, на мості через Збруч.

Loading...

Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн