П'ятниця, 08 червня 2018 16:37

На Тернопільщині стартувала просвітницька акція «Прапор офензиви»

УІС
На Тернопільщині стартувала просвітницька акція «Прапор офензиви»

Акція розпочалась 7 червня за маршрутом Чортківської офензиви – наступальної операції українських військ, яка відбулася 99 років тому. Подія стартувала від Ягільницького народного музею, адже наступ УГА розпочався штурмом Ягільниці. Учасники акції здійснили велопробіг тими місцями, де 1919 року тривали бої. На заклик «Прапора офензиви» найактивніше відгукнулася місцева молодь.

«Сьогодні, як і 99 років тому, і в Ягільниці, і в Чорткові люди радо вітали прапор української перемоги. Ми передаємо не лише прапор, але й національні традиції, повертаємо історію, а найголовніше, ми започаткували нову традицію, яку, віримо, обов'язково підхоплять в інших селах та містах. Після завершення акції прапор поїде на фронт. І через рік, сподіваємося, ми знову будемо об’їжджати ці села і міста, ознаменовуючи вже сучасну українську перемогу", — каже Олег Вітвіцький, один із ініціаторів акції.

У рамках своєрідного марафону «Прапор офензиви» перебуватиме у Чорткові, Бучачі, Теребовлі, Підгайцях, Бережанах, Козові та Тернополі. Завершення першого етапу акції заплановано на 28 червня у Підволочиську, на мості через Збруч.

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Мислитель проти псевдоцивілізації: Ален Безансон і Росія

Розмова з публіцистом і перекладачем творів французького історика і політолога Тарасом Марусиком

24-08-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн