П'ятниця, 06 липня 2018 16:12

Літні табори на Бережанщині

УІС
Літні табори на Бережанщині

Українська Інформаційна Служба звернулася до інструктора таборів Тернопільського ПЛАСТу Миколи Бігуса щодо молодіжних таборів, які зараз відбуваються.

В околицях села Базниківка Бережанського району у Таборовій оселі «Соколиця» зараз перебувають 77 курінь УПЮ ім. Івана Гавдиди та Молодіжний Націоналістичний Конгрес – Тернопіль. У таборуванні молодь прагне, насамперед, знайти пригоди, друзів, спілкування з ними, радість від занять, ігор та перемог. Тут гартуються воля, характер, ціннісні орієнтири (Бог, Україна, волонтерство (служіння іншим), самовиховання та саморозвиток, побратимство, екологічна культура). Важливим також є досвід провідництва та вміння діяти у команді.   

Відвідав як інструктор табори Тернопільський Пласт, зокрема 77 курінь УПЮ ім. Івана Гавдиди, та обласний табір #Лисоня Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) - Тернопіль, які проводяться в околицях с. Базниківка Бережанського району на Таборова оселя "Соколиця".

Пригоди, спілкування з друзями, радість від занять, ігор та перемог - саме це в першу чергу прагнуть молоді люди, їдучи в літні табори. 
А за підсумком ще й отримують гартування волі та характеру, формування ціннісних орієнтирів (Бог, Україна, волонтерство (служіння іншим), важливість самовиховання та саморозвитку, побратимство, екологічна культура) та суттєвий досвід провідництва та вміння командної взаємодії.

Приємно було бачити, що теперішнє покоління куреня #Гавдиди, продовжує славні традиції та створює щось нове в своїй історії. Варто зазначити, що табір застосовує гурткову методику, де старші юнаки як таборова булава провадять молодшими юнаками під опікунством вмілого зв'язкового, даючи їм добрий вишкіл та в цьому плекаючи своє провідництво.

 

Loading...

Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн