П'ятниця, 17 серпня 2018 14:49

Виклики на західних кордонах України

Григорій Жибак, УІС
Виклики на західних кордонах України

У Львові відбувся круглий стіл «Виклики на західних кордонах України: геополітичні, етнокультурні, ідеологічно-інформаційні» за участі науковців, експертів та представників громадськості з усіх областей Західної України.

Микола Посівнич, кандидат історичних наук, президент Благодійного фонду «Літопис УПА» (Львів) як учасник заходу сказав Українській Інформаційній Службі, що «як свідчать заяви та дії посадовців, політиків, представників інших структур Польщі, Угорщини та Румунії, впливові середовища цих держав намагаються втручатися у внутрішні справи України. Захоплюючись своїм імперським минулим, вони під різними приводами, ведуть протиукраїнську національну «політику пам’яті”.

Зокрема, це проявляється в актуалізації територіальних претензій, поширенні історичних фальсифікацій, формуванні з України й українців образу ворога».

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн