П'ятниця, 19 жовтня 2018 16:47

Кабмін затвердив нове положення про «Джуру»

Григорій Жибак, УІС
Кабмін затвердив нове положення про «Джуру»

Відтепер військово-патріотична гра проводитиметься за новими програмами: «Джура-оборонець», «Джура-десантник», «Джура-прикордонник», «Джура-гвардієць» та «Джура-поліцейський». У проекті бюджету на 2019 рік передбачено збільшення державного фінансування для її проведення.

Брати участь у грі можуть школярі та вихованці закладів позашкільної освіти, члени громадських об'єднань, учасники молодіжних центрів. Об'єднуючись у невеликі групи, вони змагаються у спорті, вчаться взаємодіяти у команді. Під час гри з учасниками, об’єднаними у рої, проводять туристсько-краєзнавчі експедиції та походи, організовують зустрічі з видатними особистостями, зокрема, з членами національно-визвольних змагань, влаштовують перегляди та обговорення тематичних фільмів.

«Ми довго працювали над новим положенням, яке фактично значно розширює спектр впливу гри на розвиток української молоді. Тепер ми можемо працювати з усіма віковими групами і вийти на новий рівень. Воно розмежовує повноваження усіх сторін, залучених до організації гри», – прокоментував рішення Кабінету міністрів Українській Інформаційній Службі директор Центру національного відродження, член Ради з питань національної єдності при президентові України Тарас Рондзістий.

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн