П'ятниця, 09 листопада 2018 14:57

«Перерваний урок»

Григорій Жибак, УІС
«Перерваний урок»

У Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили» відкрили виставку світлин про долю репресованих освітян України, знищених упродовж 1937-1939 років у в’язницях НКВС Києва та похованих на таємній ділянці у Биківнянському лісі.

Під час відкриття Українська Інформаційна Служба дізналася від Генерального директора Заповідника Богдана Біляшевського, що виставка «Перерваний урок» доносить вісімнадцять історій учителів, які викладали різні предмети, походили із різних верств, працювали у різних куточках України, мали різне світосприйняття та переконання, але всі знайшли свій останній притулок у Биківнянському лісі.

Відкрито ще одну сторінку кривавої історії тоталітаризму. Тоді пощади не було нікому. Ані тим, які чинили опір режиму, ані його поплічникам, ані пасивним спостерігачам. Документи та світлини розкривають унікальність кожної особистості та трагічну типовість їхніх доль у часи Великого терору.

Насамкінець дійства братські могили засвітилися від свічок та квітів.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн