Вівторок, 13 листопада 2018 15:53

Гра «Сокіл» на Січеславщині

Григорій Жибак, УІС
Гра «Сокіл» на Січеславщині

У Дніпрі відбулася нарада щодо підготовки ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У ній взяли участь представники обласної влади, освітяни, тренери «Школи виховників Джур», відповідальні за національно-патріотичну роботу з різних теренів України, очільники козацьких організацій, представники громадськості.

Військово-патріотична гра проводитиметься за новими програмами: «Джура-оборонець», «Джура-десантник», «Джура-прикордонник», «Джура-гвардієць» та «Джура-поліцейський». У проекті бюджету на 2019 рік передбачено збільшення державного фінансування для її проведення.

dzhura2

Беручи за приклад дуже вдалу організацію цьогорічного фіналу гри «Джура» у Переяславі,  Тарас Рондзістий, директор Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження», наголосив Українській Інформаційній Службі на особливостях  проведення всеукраїнських фінальних змагань у 2019 році, які мають відбутися майже водночас  для двох вікових груп учнівської молоді: старшої та середньої. Він вважає, що набутий обласним та міським активом досвід організації фінальних етапів гри «Джура» на Січеславщині і в Дніпрі дає впевненість в успішному проведенні  всеукраїнських таборувань для учнів всіх вікових груп.

dzhura1

Тарас Рондзістий  також сказав: «На мою думку  щодо проведення у 2019 році  «Джури» на Січеславщині сьогодні доцільно розглядати, як найбільш ефективну схему, проведення  на початку липня протягом двох тижнів фіналу для старшокласників на території  оздоровчого центру «Перлина Придніпров’я». Через тиждень після старту старших учнів  розпочати  однотижневе таборування  на території колишньої  Новобогородицької фортеці  для учнів середніх класів, наприклад, в рамках фестивалю «Джура-Самар-Фест». Завершити обидва фінальних етапи водночас, орієнтовно 14 липня, в неділю, великим святковим дійством  у Дніпрі. Безумовно, що моє бачення вимагає погодження відповідними чинниками.  Але мені здається, що це найбільш оптимальний варіант і він буде підтриманий. Також  важливими завданнями наступного року мають стати суттєве посилення військової складової у грі для старшокласників та кардинальне покращення таборування у виховному аспекті для всіх учасників фіналу на Січеславщині». 

Керівник Центру національного відродження Тарас Гребеняк повідомив Українській Інформаційній Службі, що нарада відбулася у цілковитому взаєморозумінні. Влада Січеславщини запевнила у всебічному сприянні щодо організації та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн