П'ятниця, 16 листопада 2018 23:18

Сквер Василя Сліпака у Києві

Григорій Жибак, УІС
Сквер Василя Сліпака у Києві

Київська міська рада підтримала проект про надання статусу скверу ділянці на Андріївському узвозі і присвоєння йому імені всесвітньо відомого українського оперного співака, соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака.

Українська Інформаційна Служба дізналася від автора проекту Юрія Сиротюка, що результату вдалося досягнути за понад рік впертої боротьби. Також, зі слів депутата Київської міської ради, стало відомо, що свої голоси віддали 75 його колег. Тепер справа за підписом міського голови.

Таким чином задоволено вимогу київської громади, петиція якої набрала понад 10 тисяч голосів. Створено нову зелену зону у середмісті столиці і вшановано Василя Сліпака, який героїчно загинув на Сході країни у новітній війні супроти Московії.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн