Понеділок, 03 грудня 2018 17:18

IV Форум патріотичних справ України

Григорій Жибак, УІС
IV Форум патріотичних справ України

Цього року захід у Києві відбувався під гаслом «Ми – українці» і був присвячений національно-патріотичному вихованню молоді.

Українській Інформаційній Службі завідувач відділу освітніх технологій та популяризації українознавства Науково-дослідного інституту українознавства Тетяна Бойко повідомила, що це зібрання однодумців, життєве кредо яких – виховання учнівської молоді. Відбулася зустріч друзів з усієї України.

Було озвучено проблематику краєзнавчих робіт учнів на конкурсі українознавства. Також вона разом із науковим співробітником Інституту українознавства Андрієм Іванцем репрезентували фільм про кримчанку Харитину Пекарчук – жінку-воїна доби Української Народної Республіки. Його створили у співпраці з Таврійською гуманітарною платформою.

На форумі йшлося про значення постатей Української революції 1917-1921 років для національно-патріотичного виховання молоді. Андрій Іванець поділився досвідом організації заходів на тему кардинальних подій сторічної давнини і продемонстрував арт-плакати «Військова еліта Української революції 1917-1921 рр.», створені Українським інститутом національної пам’яті та Експертним корпусом.

Учасники зійшлися на думці, що IV Форум патріотичних справ України увійде в історію співпраці молодіжних організацій та Міністерства освіти і науки України. Адже загальнонаціональні мережі молодіжних організацій України, які загартував Майдан, та Асоціація молодіжних центрів України взялися за створення молодіжного центру громадянської освіти на базі Українського Державного центру національно-патріотичного виховання. Жодних сумнівів, що буде створено «простір, який буде безкоштовним для молодіжних лідерів та активістів, де кожна непартійна всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка дотримується українських державницьких цінностей, зможе знайти підтримку і можливості для саморозвитку».

Loading...

Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн