П'ятниця, 25 січня 2019 10:19

Відійшов у вічність Олексій Щерба друг “Мирон”

Відійшов у вічність Олексій Щерба друг “Мирон”

Народився 25 лютого 1957 року в селі Заланів Рогатинського району на Івано-Франківщині, де проживав усе своє життя.

Друг Олексій продовжив традицію своїх батьків, членів українського підпілля ОУН-УПА, політв’язнів радянських концтаборів. Будучи ідейним, жертовним та відповідальним українцем вступив у ряди ОУН(б) і, за її завданням, починаючи з 1994 року, створював організацію орденського типу «Тризуб» імені Степана Бандери в Івано-Франківській області. Займав посаду Курінного Карпатського куреня, входив в склад Центрального Проводу «Тризуба». В часи масових переслідувань членства Організації по всій Україні, у 1997 році, на нього було скоєно замах. Травма, отримана тоді, позначилася на здоров’ї цього талановитого командира і не давала спокою до кінця життя.

Друг «Олег», будучи вірним «Присязі українського націоналіста», до кінця своїх днів залишався у революційному строю. Він не любив позувати перед камерами, виступати на гучних імпрезах (хоча добре володів словом), але був талановитим командиром, відмінним спеціалістом на націозахисному відтинку боротьби, вмілим організатором та надійним побратимом. Те, що зроблено ним для Організації і для становлення націоналістичного руху на Івано-Франківщині, переоцінити важко. Друг Олексій запалив національною ідеєю і вишколив не один десяток молодих бандерівців.

Нехай добрий, світлий спомин про Друга Олексія назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, побратимів, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять!

 

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн