П'ятниця, 01 лютого 2019 16:13

Пам’яті побратима

Голова ОУН (б) Стефан Романів
Пам’яті побратима

З глибоким сумом сповіщаємо, що 1 лютого на 42 році життя раптово відійшов у Вічність провідний діяч Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Георгій Сахнюк «Поляк».

Народився 5 лютого 1977 року у місті Білопіллі на Сумщині. Ще зі шкільних років, до проголошення незалежності, став до лав Спілки Української Молоді «Сумщина», брав активну участь в багатьох антикомуністичних акціях, проявив себе як блискучий публіцист і талановитий організатор. В середині 90-х був заприсяжений в членство ОУН, був членом обласного Проводу З часом очолив Спілку Української Молоді «Сумщина» та Сумський обласний комітет молодіжних організацій, входив до керівництва Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Був делегатом 11 та 14 Великих Зборів ОУН та ряду її конференцій. Обирався депутатом Сумської обласної ради.

В 2004 році, будучи лідером СУМ «Сумщина», взяв на себе відповідальність і організував підтримку акції протесту студентів у Сумах. Запропонували до вибору – квартира, гроші, кар’єра, або нічна цегла чи арматура. Георгій не зламався і не скорився. Активіст Помаранчевої Революції та Революції Гідності, вдумливий аналітик та політтехнолог, виховник сотень молодих націоналістів став прикладом для наслідування.

Завжди сумлінно виконував обов’язки члена ОУН згідно приречення, мав державницьку позицію і націоналістичний світогляд.

Невимовна, несподівана втрата вірного побратима глибоким смутком огорнула наші серця. Низько схиляємо голови перед його світлою пам’яттю, висловлюємо найщиріші співчуття дружині Наталці, сину Станіславу та всім рідним і близьким.

Земля тобі пухом, друже Георгію. Світлая пам'ять.

гроно 473.1997 1

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн