Середа, 06 лютого 2019 13:01

Загинув смертю героя

Львівський обласний Провід ОУН (б)
Загинув смертю героя

З глибоким сумом сповіщаємо, що 4 лютого 2019 р., під час обстрілів на передовій на Сході України поліг смертю Героя на 54-му році життя член Організації Українських Націоналістів Микола Рудник – «Сіроманець, Кривоніс, Полковник».

На війну пішов добровольцем. У зону бойових дій повертався щоразу – після поранень, трьох операцій, тривалого лікування у Львівському військовому шпиталі.

Микола Рудник, уродженець села Батятичі Кам'янка-Бузького району, належав до тієї верстви українців, для яких Батьківщина була понад усе. Під час російсько-української війни побут, матеріальні статки, розваги у його світогляді існували поза межами реальності.

Переслідуваний совєтськими спецслужбами після того, як в Умані знімав прапор більшовицького режиму. Був одним із засновників Товариства української мови ім. Т. Шевченка «Просвіта», Народного Руху України. У числі інших створював Конгрес Українських Націоналістів та ГСПО «Тризуб» імені С. Бандери, сотник Варти КУН, був в охороні Голови Проводу ОУН. Працював у військово-патріотичній референтурі, проводив вишколи та таборування для молоді, активний учасник двох Майданів.

Сл. п. друг Микола був непересічною особистістю, Всевишній нагородив його талантами скульптора, поета, спортсмена. Ті, хто знав його, шанували Миколу як обдарованого мистця та книжника, залюбленого в поетичне слово, українську літературу. Тож молимо Господа про пошанування душі полеглого за Україну Героя. Ніколи не забудемо Тебе, дорогий Друже Миколо. Як не забуде Тебе отчий дім, родина, дружина, доньки Олена та Олеся, брат Ігор, сестра, друзі.

Герої не вмирають!

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн