Понеділок, 11 лютого 2019 16:02

До ювілею Степана Бандери відбулася наукова конференція

УІС
До ювілею Степана Бандери відбулася наукова конференція

30 січня в Історико-меморіальному музеї Степана Бандери (с. Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області) відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Український національно-визвольний рух у ХХ столітті: проблеми, досвід, уроки», присвячена 110-річчю від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери та 90-річчю з часу створення Організації Українських Націоналістів.

Організаторами виступили Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери та Факультет історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. В роботі конференції взяли участь провідні українські вчені з різних куточків України. Робота конференції здійснювалася за такими напрямками: український національно-визвольний рух ХХ століття в міжнародному вимірі; громадсько-політична і державотворча діяльність Степана Бандери; Степан Бандера і збройна боротьба за незалежність України; життя і діяльність Степана Бандери в джерелах та історіографії; Степан Бандера у свідченнях очевидців і спогадах сучасників; родина Бандери в громадсько-політичному, духовному і культурному житті України; вшанування пам’яті Степана Бандери в Україні й за кордоном.

Загалом для учасників конференції було представлено 40 доповідей. За підсумками роботи конференції планується видання збірника матеріалів.

Loading...

Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн