Понеділок, 11 лютого 2019 16:02

До ювілею Степана Бандери відбулася наукова конференція

УІС
До ювілею Степана Бандери відбулася наукова конференція

30 січня в Історико-меморіальному музеї Степана Бандери (с. Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області) відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Український національно-визвольний рух у ХХ столітті: проблеми, досвід, уроки», присвячена 110-річчю від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери та 90-річчю з часу створення Організації Українських Націоналістів.

Організаторами виступили Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери та Факультет історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. В роботі конференції взяли участь провідні українські вчені з різних куточків України. Робота конференції здійснювалася за такими напрямками: український національно-визвольний рух ХХ століття в міжнародному вимірі; громадсько-політична і державотворча діяльність Степана Бандери; Степан Бандера і збройна боротьба за незалежність України; життя і діяльність Степана Бандери в джерелах та історіографії; Степан Бандера у свідченнях очевидців і спогадах сучасників; родина Бандери в громадсько-політичному, духовному і культурному житті України; вшанування пам’яті Степана Бандери в Україні й за кордоном.

Загалом для учасників конференції було представлено 40 доповідей. За підсумками роботи конференції планується видання збірника матеріалів.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн