Понеділок, 25 лютого 2019 16:50

Х Великий Збір МНК: боротьба українців триває, ми маємо бути в авангарді

Машевська Анастасія
Х Великий Збір МНК: боротьба українців триває, ми маємо бути в авангарді

 

На цих вихідних відбувся Х Великий Збір Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

 

Членство організації зібралось у Києві, аби під час Великого Збору підбити підсумки діяльності за два останні роки, а також обрати нове керівництво МНК.

Діяльність організації завжди оцінюється за її результатами, вік організації триває доти, доки вона дає результат.

Ми, члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу, завжди спиралися й спиратимемось на результати нашої роботи, усвідомлюючи ту важливу і відповідальну задачу, що на нас поклала ОУН (б). Наша організація існує вже двадцять років, протягом яких ми були і є єдиною молодіжною націоналістичною організацію. За ці роки ми стали беззаперечними лідерами молодіжного патріотичного руху України.

На Збір приїхали 32 делегати з різних регіонів України, а також члени МНК, гості, представники інших молодіжних організацій, партнери та друзі. Розпочався Збір виконанням гімну України, після чого учасники хвилиною тиші вшанували пам’ять загиблих Почесних членів МНК та побратимів.

На заході з вітальним словом виступили перший Голова МНК Віктор Рог, представник Асоціації українських правників Микола Марченко, Отець Олег зачитав вітання від Ігора Ісіченка (українського церковного та громадського діяча, архієпископа Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (оновленої), а також зачитали привітання від другого Голови МНК, народного депутата України Олега Медуниці. Микола Ляхович, голова комітету національно-патріотичного виховання, подякував за спільні проекти міністерства молоді та спорту й відділу національно-патріотичного виховання разом з МНК.

«20 років боротьби і сумлінної роботи на різних етапах становлення та розвитку нашої держави. 20 років конкретних справ, аби Україна посіла достойне місце на геополітичній мапі світу. Наша боротьба закладена у плеканні серед молоді патріотизму та національної іде, ідеї Української Самостійної Соборної Держави. Наша боротьба – у захисті української мови, істинного історичного минулого борців, а не рабів та катів. Наша боротьба – у розбудові сильної, потужної армії, конкурентної економіки.

МНК був створений для того, щоб об’єднувати та виховувати саме таких особистостей та побратимів, які в майбутньому стануть на цей довгий, але необхідний для України шлях – шлях невпинного борця , який знайде власну сутність у боротьбі»

«Шлях вашої організації нероздільно пов’язаний із найважливішими державотворчими процесами в сучасній історії України. Прикметно, що на цьому шляху членство МНК завжди демонструвало й демонструє вірність обраним ідеалам та справі побудови Української Самостійної Соборної Держави.

Вітання висловлюємо Голові МНК та всім керівним органам Проводу, що наполегливою працею збагачували здобутки організації», наголошується у вітанні Андрія Фендика, Голови КУ СУМ в Україні.

Також зачитали вітання Голови ОУН (б) Стефана Романіва:

«Ви, як організація, вже гідно пройшли 20-річний шлях, пройшли вишколи, таборування, майдани, барикади і окопи, на цьому шляху мали великі здобутки і непоправні втрати.

Дякую і засновникам та керівникам МНК, які змогли в свій час унапрямити організацію, сформувати міцну команду молодих однодумців-націоналістів, сьогодні розбудовують структуру, створену з ініціативи ОУН.

І, як прийнято в таких випадках, хочу побажати. Побажати згуртованості, нових досягнень, розросту, мудрості. Бажаю нарощувати свій вплив і потужність, охоплювати націоналістичною ідеологією широкі кола української молоді, здобувати нові знання і досвід.

Бажаю успішного і результативного проведення Збору і від імені Проводу ОУН запевняю, що і подальшому можете розраховувати на нашу всебічну підтримку. Слава Україні!»

До привітань долучилась Уляна Супрун, в.о Міністра охорони здоров’я:

«МНК – це наші люди, які зараз виховуються. Чекаємо Вас у державних структурах, дякуємо.

Я кидаю вам виклик: коли буде 15 Збір, я б хотіла тут побачити два або три ряди міністрів або депутатів з вашого середовища. Бо лише тоді Україна буде такою Україною, яку б ми хотіли бачити. Це забере трішки часу, але з вашою допомогою ми зможемо її збудувати, такою щоб Шухевич, Бандера і всі наші герої пишалися цією Україною!»

Заступник Міністра молоді та спорту України Ярема Олександр наголосив:

«МНК – одна з провідних молодіжних організацій, яка має хорошу славну історію і я впевнений також, що і гарне майбутнє».

Присутні заслухали звіт Голови МНК Соломії Фаріон, Голови Секретаріату МНК Василя Дубового, Голови Ради Чести Павла Дацківа.

Шляхом голосування делегатів – дійсних членів МНК, одноголосно Соломія Фаріон була обрана на другий термін керівництва МНК.

«Ніколи не відступали від наших орієнтирів» – у своїй промові наголосила Соломія Фаріон, Голова МНК.

Також було затверджено новий склад Центрального Проводу організації та Ради Честі.

Обрано наступний склад керівництва:

Голова МНК Соломія Фаріон

Голова секретаріату Сергій Репік

Організаційний референт Василь Панькевич

Інформаційно-пропагандивний референт Анастасія Машевська

Вишкільно-кадровий референт Микола Мисак

Керівник таборового сезону Дмитро Швед

Секретар-референт Зоряна Криковлюк

Голова Ради Честі Олександр Омельченко

Завершився Х Всеукраїнський Збір МНК виконанням гімну ОУН. Віримо, що нашим натхненням до нових звитяг стануть його слова, які ми несемо крізь все життя:

«Не треба нам ні слави, ні заплати, Заплатою нам радість боротьби».

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн