П'ятниця, 01 березня 2019 15:26

Вітаємо «Шлях Перемоги» з 65-літтям!

Редакції газети «Шлях Перемоги»
Вітаємо «Шлях Перемоги» з 65-літтям!

 

Вельмишановне панство!

 

Український інститут національної пам’яті вітає газету «Шлях Перемоги» з 65-літтям. Початки цього видання в підпіллі. Газету «Шлях Перемоги» видавала група УПА «Говерля» від травня 1945 року. Згодом, як періодичне видання, вона з’явилась у Мюнхені 28 лютого 1954 р. Це був складний для українського національно-визвольного руху період, коли героїчний опір визвольного руху ОУН та УПА на українських теренах, окупованих СССР, було жорстоко придушено. Ширилась зневіра і розчарування серед українців, як в СССР, так і в діаспорі. Тому поява газети, сама назва якої вказувала на основну мету українського національно-визвольного руху – здобуття Української незалежної держави, стало вагомою подією, підтримкою у державницьких прагненнях нашої нації.

«Шлях Перемоги» – унікальний інформаційний майданчик, на якому стало можливим висвітлити позицію українських націоналістів з приводу історії українського визвольного руху, подій в Україні та світі, планів на майбутнє. Її головними редакторами у різні роки були такі відомі постаті, як Петро Кізко, Дмитро Штикало, Данило Чайковський, Борис Вітошинський, Степан Ленкавський, Володимир Косик, Анатоль Бедрій, Степан Галамай, Андрій Гайдамаха, Іван Кашуба, Володимир Панчук, Володимир Леник, Віктор Рог. До кола авторів цього видання належали: Степан Бандера, Дмитро Донцов, Ярослав Стецько, Петро Мірчук, Ярослав Дашкевич, Василь Кук та багато інших.

Роль цього друкованого видання довгі роки була провідною і не втратила свого значення і сьогодні. Зокрема, під час відносно недавніх подій Революції Гідності у Києві, газета оперативно і гостро реагувала на них.

«Шлях Перемоги» і далі розширює горизонти своєї діяльності й не перестає бути виданням, яке відгукується на актуальні проблеми сьогодення та майстерно доносить їх до сучасного читача, як в Україні, так і за кордоном. Прикметно, що у 2011 р. створено електронний архів видання, який став унікальним джерелом інформації для істориків.

З нагоди 65-літнього ювілею вітаємо всіх, хто причетні до видання та підтримки легендарної газети «Шлях Перемоги»! Творчої Вам наснаги, цікавої та широкої читацької аудиторії, продуктивної праці та многих і благих літ на благо нашого народу!

З повагою,

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович

 

Слава Україні!

Дорогі побратими!

Українська Інформаційна Служба в Лондоні щиро й сердечно вітає вас з 65-річним ювілеєм легендарного тижневика ОУН «Шлях Перемоги».

Приємно відзначити, що газета з такою назвою видавалася ще Військовою Округою Української Повстанської Армії «Говерля» за редакцією Марка Боєслава, а наш Музей Української Визвольної боротьби ім. Степана Бандери має число 8 цієї газети за 31 серпня 1945 р. Цей випуск містить вірш Марка Боєслава «Повстанцям» і його статтю «За високий моральний рівень наших кадрів». Вважаємо це дуже символічним фактом, адже часто, а іноді й винятково на моральному рівні редакції газети та високій ідейності й відповідальності її співробітників вона тримається...

За 65-річний період газета залишила власний, неповторний слід в історії, бо асоціюється в уяві читачів з боротьбою за Україну, з революційним шляхом цієї боротьби та постійно апелює до справедливості, правди й здорового глузду. За це вам наша подяка й шана.

Бажаємо міцного здоров’я, енергії, сили та витривалості на нашому спільному Шляху Перемоги. Як писав засновник газети Степан Бандера в листі до Миколи Климишина «на шляху, з якого немає сходу».

Зі святом!

Микола Матвіївський

 

Центральний державний архів зарубіжної україніки щиро вітає свого вірного інформаційного партнера газету «Шлях Перемоги» зі славним ювілеєм. Днями національно-орієнтованому всеукраїнському тижневику, біля витоків якого стояв Степан Бандера, виповнилося 65 років!

Ми високо цінуємо активну громадянську позицію колективу журналістів видання, які друкують високопрофесійну аналітику, присвячену внутрішній і зовнішній політиці української держави, досліджують історію України, висвітлюють життя українців як в Україні, так і поза її межами.

Дякуємо за позитивний досвід співпраці і бажаємо вам стійкості й незламності духу в ім’я процвітання нашої держави, невичерпного оптимізму в досягненні цілей, незламної віри в те, що патріотичне журналістське слово зробить життя українців кращим.

Колектив ЦДЗАУ

Організація, яка створила часопис «Шлях Перемоги», завжди була на вістрі боротьби. Боротьби за головну мету життя українців – Українську Самостійну Соборну Державу. І в цій боротьбі не останнє місце належить друкованому слову, яке має не лише інформаційну мету, а й мобілізує до виконання поставлених завдань.

Часопис «Шлях Перемоги» став тим локомотивом, який пробивав і пробиває дорогу слову правди серед мороку облуди і брехні. Органічно поєднуючи на своїх сторінках минуле, сучасне та майбутнє. Досліджуючи нашу історичну спадщину, героїчні та трагічні сторінки боротьби за Україну, впроваджуючи ідеологію націоналізму, даючи рецепти перетворення теорії на практику.

Щиро вітаємо колектив, дописувачів та читачів «Шляху Перемоги» із 65-літнім ювілеєм видання! Низький уклін його творцям, редакторам та співробітниками попередніх років-десятиріч! Йти по життю «Шляхом перемоги»!

Запорізький науково-дослідний центр «Спадщина»

 

Вітаю бандерівський часопис «Шлях Перемоги» з ювілеєм!

Ви формували віру в українську перемогу в часи безпросвітної бездержавності.

Йшли пробоєм проти течії.

Вели за собою, а не підлаштовувалися під політичні моди.

Не шукали компромісу зі злом і не опиралися на «реальну політику».

Свій шлях ви пройшли гідно.

Бажаю й надалі вести націю до побудови справжньої Української Самостійної Соборної Держави, національно, соціально та історичної справедливої.

Заражайте Україну бандерівщиною і ведіть до Перемоги. А вона обов’язково Буде!

Юрій Сиротюк, організатор «Бандерівських читань», очільник недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

 

Головному редактору газети «Шлях Перемоги»

п. Віктору Рогу,

Хвальній редакційній колегії,

Київ. Україна

Дорогі друзі!

Ліга Українців Канади сердечно вітає газету «Шлях Перемоги» з її історичним 65-літтям.

Історичним тому, що це перше офіційне видання як пресовий орган ОУН (б), яке повернулося на Батьківщину – у вільну, соборну Україну, щоб уже на Рідних Землях продовжити її державне будівництво в інформаційному просторі.

Газета «Шлях Перемоги» завжди служила і служить ідеологічним і політичним дороговказом для всесвітньої медійної мережі Українських Державницьких Організацій і усієї української патріотичної спільноти.

Бажаємо колективу газети «Шлях Перемоги», співробітникам і читачам нових успіхів на благо Української Держави!

З дружнім привітом!

Слава Україні! Героям Слава!

Крайова Управа Ліги Українців Канади

25 лютого 2019 року

Торонто, Канада

 

Вітаємо газету «Шлях Перемоги» та її редакцію з нагоди славного Ювілею 65-ліття з виходу першого числа.

Висловлюємо переконання, що ваша невтомна праця має колосальну вагу для вивчення та усвідомлення нашої визвольної боротьби.

Сучасні події заставляють згадати, що остаточне здобуття незалежності стало можливим лише завдяки зусиллям тих, хто пройшов горнило боротьби і тих, хто перейняв цей досвід. Естафета поколінь в українській історії має важливе значення. Члени ОУН та вояки УПА заснували, як продовження власної збройної боротьби, на еміграції газету «Шлях Перемоги» й багатотомне серійне видання «Літопис УПА». Їх невтомна праця та спільна співпраця наближала відновлення незалежності України.

Зичимо редакції газети незгасної життєвої наснаги, впевненості у завтрашньому дні, нових вагомих досягнень у вашій невтомній діяльності задля добра української нації, Господнього благословення і непохитної віри у перемогу України на всьому просторі Самостійної, Cоборної Держави! Закликаємо пам’ятати про тих, хто віддав і віддає всього себе Україні, бажаємо кожному жити й творити заради українського успіху та перемог.

Колектив Видавництва Літопис УПА сподівається на плідну співпраці та взаємодопомогу у видавничій діяльності та висвітлені нашого минулого.

Отож ще раз бажаю усім нам успішної праці для добра української історії та українського народу. Праці у єдності, бо, як відомо, в єдності – сила! Кожен день діяти на благо держави й нації, докладати до цього зусиль, ставати успішними в ім’я України, жити для неї – цього вимагає пам’ять наших славних попередників та сучасних героїв.

Микола Посівнич, Президент Благодійного фонду «Літопис УПА» ім. Володимира Макара

 

Шановний Вікторе Олександровичу та весь колектив редакції газети «Шлях Перемоги»!

Щиро вітаю вас із 65-тою річницею виходу першого номера газети «Шлях Перемоги»!

Будучи одним з найповажніших українських видань державницького спрямування в Україні і світі «Шлях Перемоги» упродовж десятиліть непохитно стоїть на захисті українських інтересів в інформаційному просторі.

Починаючи інформувати українців за кордоном у далекому 1954 році про визвольний чин ОУН і УПА, газета продовжує цю надзвичайно важливу роботу і нині. Численні аналітичні статті, матеріали з історії національно-визвольної боротьби, рецензії на книги, інтерв’ю з політиками, митцями, науковцями, ідеологічні та аналітичні тексти доносять історичну правду про український визвольний рух.

З нагоди ювілею щиро бажаю колективу редакції газети «Шлях Перемоги» земних щедрот, натхнення, творчого неспокою, непохитності у досягненні задумів та планів, вдячних читачів і вірних однодумців, міцного слова, сили та енергії у професійній діяльності!

З повагою

голова Івано-Франківської обласної ради

Олександр Сич

 

Дорога редакціє всеукраїнської тижневої газети «Шлях Перемоги», прийміть найщиріші вітання від української громади в Іспанії з 65-річним ювілеєм.

«Шлях Перемоги» – це шлях нескореної боротьби українського народу, це продовження інформаційно-пропагандивної праці від листівок до націоналістичних видань довоєнного періоду та під час війни, а в часі імміграції потужний український голос у світі. Це матеріали з історії ОУН, висвітлення подвижницької праці АБН, науковців, письменників, громадських діячів, духовного та суспільного життя українців у всьому світі, розвінчання московських злочинів. Це не тільки моральна підтримка, але послідовне формування націоналістичного світосприйняття української нації задля головної мети – здобуття Української Самостійної Соборної Держави. В сучасних умовах це ефективна протидія російській пропаганді та загрозі.

Бажаємо Вам подальшої жертовності, витримки та успіхів у продовжені великої справи та героїчної слави наших моральних провідників та борців, які з покоління в покоління передавали клич «Свобода народам, свобода людині!», достойної безперервності Героїчного Чину наших Героїв на утвердження і прославу Української Держави!

Юрій Чопик, Українська Громада Іспанії

за права, честь і гідність українців

 

Вітаємо офіціоз Організації Українських Націоналістів з 65-річчям!

28 лютого 1954 року в Мюнхені вперше вийшов «Шлях Перемоги». Протягом десятиліть боротьби за визволення країни тижневик був чи не основним виданням, яке інформувало українство за кордоном про визвольний чин ОУН і УПА, про події в окупованій Україні, про мету і завдання, що стояли перед українською нацією в період московського поневолення.

За ці роки змінився формат, редактори, тематика та основні акценти, проте незмінною є чітка націоналістична позиція щодо будь-якої сфери життя та діяльності, принципове обстоювання національних інтересів українців.

Тема інформаційного простору, особливо в час війни з Росією, без сумніву є надзвичайно важливою. Інформація щодня впливає на нашу свідомість та світогляд. Зараз газета є одним з важливих захисних «форпостів» України в інформаційній війні з російським окупантом.

Серед розмаїття видань «Шлях Перемоги» завжди знаходить свого читача. В 2017 році члени МНК ініціювали кампанію з передплати тижневика для ветеранів УПА. 65 передплат на майже 10 тис. грн.

Дякуємо «Шляху Перемоги» за якісні матеріали та бажаємо редакції газети розвитку, натхнення та нових читачів.

Вір і дій!

Соломія Фаріон, Молодіжний Націоналістичний Конгрес

 

Редакції «Шляху Перемоги

Шановні Друзі!

65 років – доволі поважний вік для будь-якого періодичного видання як в Україні, так і за кордоном.

А якщо врахувати, що весь цей час і у вимушеній еміграції, і в Україні видання було на передньому краї війни за українські інтереси, супроти московського й інших імперіалізмів, то ваша діяльність подиву гідна.

Від імені Української Всесвітньої Координаційної Ради – міжнародної організації, що об’єднує представників закордонного українства й української діаспори, вітаємо вас з цією знаменною подією й бажаємо вам і вашим читачам гідно обстоювати принципи, які сповідували ваші попередники.

Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради

Михайло Ратушний

 

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн