Понеділок, 27 травня 2019 14:28

Таборова оселя «Соколиця»

Григорій Жибак, УІС
Таборова оселя «Соколиця»

Майже тридцять років тому у Долині Змій, що на Бережанщині, було проведено перший пластовий табір, який зорганізував тоді славної пам’яті Іван Гавдида.

Нині його ім’я носить вишкільний табір “Лисоня». Про це Українській Інформаційній Службі розповідає голова Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади Володимир Петровський. Він же й організатор, ідейний натхненник і продовжувач справи свого побратима.

Щороку у Долині Змій таборують пластуни, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, інші патріотичні громадські організації. «Соколиця» розбудовується, вдосконалюється. Зараз кипить робота над спорудженням брами до цього місця спокою і сили. Володимир Петровський закликає всіх охочих долучитися до цієї важливої української справи – коштом, матеріалами або працею. Адже саме у таких таборах гартуються майбутні суспільно-політичні діячі, герої, які боронять нашу Батьківщину від ворога.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн