Четвер, 06 червня 2019 15:12

Помер Ярослав Іляш «Вірний»

Провід ОУН (б)
Помер Ярослав Іляш «Вірний»

З глибоким сумом повідомляємо, що 6 червня після тривалої хвороби відійшов у Вічність член Організації Українських Націоналістів (бандерівців), директор видавництва «Українська видавнича справа» Ярослав Іляш «Вірний».

Народився Ярослав у місті Почаєві Тернопільської області 1 липня 1975 року.

З юних літ включився в боротьбу за незалежність України в лавах Спілки Незалежної Української Молоді на Закарпатті. Учасник експедиції з пошуку місць масових розстрілів воїнів Карпатської Січі на Верецькому перевалі.

В 1990-1994 рр. студент Кременецького педагогічного коледжу. Активний учасник студентського руху.

У 1994-1999 рр. студент Рівненського Державного Гуманітарного Університету за фахом «практична психологія та вчитель правознавства», який закінчив з відзнакою.

З лютого 1999 р. очолює Рівненську міську організацію Спілки Української Молоді. Керівник Центральної Управи СУМ (1999-2002 рр.) в Києві.

В 2000 р. організаційний референт Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів. У лютому 2001 р. на Установчому Зборі Молодіжного Націоналістичного Конгресу обирається на посаду голови Секретаріату МНК.

У 2007 році Ярослава Іляша обрано головою Молодіжного Націоналістичного Конгресу. У червні 2008 року стає лауреатом Премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України». Автор збірки «Декілька слів про національні характери».

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким друга Ярослава.

Вічная пам’ять.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн