Вівторок, 06 серпня 2019 15:15

Патріотична молодь єднається

СУМ-інформ
Патріотична молодь єднається

5 серпня в Пластовому Вишкільному Центрі у місті Буча на Київщині відбулись установчі збори Національного українського молодіжного об’єднання (НУМО).

Вперше в історії України об’єднались молодіжні організації із найбільшими мережами осередків. Загалом нова спілка включає 8 всеукраїнських організацій, що разом об’єднують близько 500 осередків по всій України, передбачена також участі в діяльності спілки та її керівних органів для представників понад 300 молодіжних рад, створених в Україні при органах місцевого самоврядування.

До НУМО входять студентські самоврядування більше 160 університетів України, членів Української асоціації студентів, та понад 160 місцевих осередків Пласту.

Керівні органи УАС та Пласту ще напередодні, відповідно до своїх статутів, прийняли рішення про входження до спілки.

Засновниками спілки відповідно до рішень своїх керівних органів стали всеукраїнські організації, добре відомі серед активної молоді: УАС, Пласт, СУМ в Україні, Фундація Регіональних Ініціатив, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Національний Альянс.

Всі вище перелічені молодіжки багато років тісно співпрацювали між собою. Однак до сьогодні взаємодія носила фрагментарний характер. Консолідація відбувалась у рамках різноманітних тимчасових коаліції чи співдії, наприклад, під час Революції Гідності.

Символічно, що таким чином вперше в Україні об’єдналися не лише найстаріші українські молодіжні організації Пласт та СУМ в Україні. До процесу створення НУМО долучились також дві структури, які виникли вже після Революції Гідності: Асоціація молодіжних центрів України та Українська академія лідерства.

Метою спілки є забезпечення представництва та участі молоді в суспільному житті України задля формування ефективної відкритої молодіжної політики. Головне завдання на початковому етапі діяльності є забезпечити максимальне представництво різних прошарків молоді у формуванні та реалізації державної молодіжної політики.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн