Понеділок, 19 серпня 2019 15:20

«Клич» на Січеславщині

Інформцентр МНК
«Клич» на Січеславщині

Вишкільний табір «Клич» відбувся на Січеславщині. Протягом 6 днів молодь регіону мала змогу відшукати в собі внутрішній стержень, вишколити власну волю та фізичні здібності, а також отримати неймовірний обсяг знань, спрямований на формування освіченого громадянина своєї держави.

У чому ж полягає головна мета та важливість організації подібних проектів у Східних регіонах України?

Січеславська, Запорізька області (як і інші) рясно усіяні дитячими оздоровчими таборами, які по суті жодного розвитку для молоді та формування особистості не несуть. В більшості з таких закладів російська мова є загальновживаною, вечірні заходи та дискотеки проводяться під російськомовні «кричалки» та музику. Звідти ж ми й отримуємо пасивну русифіковану молодь, якій байдужа та не цікава ситуація в країні, яка, підростаючи, голосує на виборах «по приколу».

Молодіжний Націоналістичний Конгрес уже 18 років займається вихованням молодого покоління України. З них більше 10 років на Східних теренах проходить Всеукраїнський вишкільний табір «Відвага» ім. Івана Гавдиди, на Сумщині ось уже 14 років підлітки вишколюються в таборі «Коловрат» ім. Романа Атаманюка. Також у 2017 році всі області Сходу та Півдня України відвідала фотовиставка «Два століття – одна війна».

Вишкільний табір «Клич» став першим наметовим табором МНК на Січеславщині. «Не кількістю, а якістю» – таким було внутрішнє гасло табору. Учасники перевірили свою волю та фізичні здібності, грали в регбі, мали практичні заняття з тактичної медицини та виживання в лісі розширили знання з історії та ідеології українського націоналізму.

Зараз не легкі часи, російська чума прокинулася з новою силою, розпускаючи свої кістляві руки на Україну. Тому, тільки спільними зусиллями та тяжкою працею ми досягнемо мети, здобудемо перемогу!

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн