Понеділок, 26 серпня 2019 15:18

На службі Богові й Україні

Прес-служба СУМ в Україні
На службі Богові й Україні

23-25 серпня у Львові відбулася Міжнародна суспільна конференція «Світове українство – історія», присвячена 30-літтю заснування Спілки Незалежної Української Молоді. Захід пройшов за підтримки Міністерства молоді і спорту України.

Конференція розпочалася 23 серпня, коли СУМівці з України та діаспори взяли участь в урочистому піднятті прапора біля Львівської обласної адміністрації. Опісля відвідали відкриття меморіального комплексу пам’яті Небесної Сотні у Львові.

Учасники конференції також взяли участь у святковій Літургії з нагоди Дня прапора у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля всіх запросили на фуршет у дворику в Ратуші, де представники Львівської міської ради нагородили грамотами-подяками трьох СНУМівців: Андрія Соколова, Ореста Тучковського, і Тараса Панаса за довголітню працю у піднятті національного духу в Україні. Також СНУМівці розповіли молодим СУМівцям про їхніх шлях в організації, згадували як виборювали українську незалежність.

Після офіційних святкувань всі вирушали до с. Тухлі, де мали нагоду поспілкуватися у тісному сумівському колі, поспівати пісень і поділитися історіями СНУМ-СУМ.

24 серпня, на День Незалежності України учасники міжнародної конференції піднялися на гору Маківку, де 30 років тому була заснована Спілка Незалежної Української Молоді, та вшанували пам`ять Січових стрільців.

Вранці 25 серпня СУМівці взяли участь у Літургії. А протягом решти дня ділилися досвідом та розповідали про історію створення і становлення організацій. Конференція була насичена історіями, співами, спогадами, також учасники розробили план діяльності організації на майбутнє.

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн