Понеділок, 26 серпня 2019 15:18

На службі Богові й Україні

Прес-служба СУМ в Україні
На службі Богові й Україні

23-25 серпня у Львові відбулася Міжнародна суспільна конференція «Світове українство – історія», присвячена 30-літтю заснування Спілки Незалежної Української Молоді. Захід пройшов за підтримки Міністерства молоді і спорту України.

Конференція розпочалася 23 серпня, коли СУМівці з України та діаспори взяли участь в урочистому піднятті прапора біля Львівської обласної адміністрації. Опісля відвідали відкриття меморіального комплексу пам’яті Небесної Сотні у Львові.

Учасники конференції також взяли участь у святковій Літургії з нагоди Дня прапора у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля всіх запросили на фуршет у дворику в Ратуші, де представники Львівської міської ради нагородили грамотами-подяками трьох СНУМівців: Андрія Соколова, Ореста Тучковського, і Тараса Панаса за довголітню працю у піднятті національного духу в Україні. Також СНУМівці розповіли молодим СУМівцям про їхніх шлях в організації, згадували як виборювали українську незалежність.

Після офіційних святкувань всі вирушали до с. Тухлі, де мали нагоду поспілкуватися у тісному сумівському колі, поспівати пісень і поділитися історіями СНУМ-СУМ.

24 серпня, на День Незалежності України учасники міжнародної конференції піднялися на гору Маківку, де 30 років тому була заснована Спілка Незалежної Української Молоді, та вшанували пам`ять Січових стрільців.

Вранці 25 серпня СУМівці взяли участь у Літургії. А протягом решти дня ділилися досвідом та розповідали про історію створення і становлення організацій. Конференція була насичена історіями, співами, спогадами, також учасники розробили план діяльності організації на майбутнє.

Loading...

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн