П'ятниця, 30 серпня 2019 15:53

Активісти попередили депутатів про наслідки за перетин «червоних ліній»

УІС
Активісти попередили депутатів про наслідки за перетин «червоних ліній»

29 серпня активісти громадської ініціативи «Захисти Україну» передали звернення до новообраних народних депутатів з окресленими «червоними лініями», перетин яких, за словами учасників ініціативи, може призвести до російського реваншу та демонтажу державності.

Активісти наголошують, що за перші 100 днів президентства Володимира Зеленського новою владою неодноразово було озвучено наміри про перегляд курсу країни та реформ, здійснених протягом 2014-2019 рр., зокрема – перегляд декомунізації, люстрації, мовних квот на телебаченні та й всього закону про мову, а також здійснено дії, які послаблюють позиції країни в протистоянні з Росією.

Також у «Захисти Україну» відзначають, що тенденції, які наближують російський реванш, перед початком роботи нової Верховної Ради тільки посилюються: зокрема, ліквідовано комітет у справах ветеранів, представникам проросійської партії «Опозиційна платформа За життя» партія «Слуга народу» готова віддати керівні посади в 15 комітетах й навіть посаду віце-спікера.

В зв’язку з цим активісти вимагають:

  1. Припинити практику спроб перегляду здобутків Революції Гідності.
  2. Звільнити з державних посад осіб, які своєю діяльністю несуть шкоду національній безпеці, зокрема – Главу Офісу Президента Андрія Богдана та прес-секретаря Президента Юлію Мендель.
  3. Вжити дисциплінарні дії щодо народних депутатів Бужанського та Дубинського за їх антиукраїнські висловлювання.
  4. Розпочати реальний процес притягнення до відповідальності осіб, причетних до переслідувань учасників Революції Гідності, підтримки російської агресії та інших дій, що несуть загрозу національній безпеці, зокрема – Андрія Портнова, Віктора Медведчука, Юрія Бойка та інших.

«Якщо перетин «червоних ліній» з боку влади буде тривати, ми вживатимемо всіх заходів, аби для порушників швидко настала жорстка політична та кримінальна відповідальність», – йдеться у зверненні до депутатів.

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн