Середа, 09 жовтня 2019 15:35

Вогонь запеклих не пече!

МНК
Вогонь запеклих не пече!

Повстанська Ватра — молодіжний табір-джамборі для громадсько-активної молоді, яка відчуває відповідальність за подальшу долю України. Це платформа для розвитку лідерів думок та свідомих громадян.

Табір проходив 3-6 жовтня в кузні “Уніж” (Івано-Франківська область, Городенківський р-н, с. Уніж).

Цьогоріч учасниками табору стали 70 молодих людей з усієї України. Структура табору передбачала поділ на рої (команди) за територіальною ознакою. Учасники мали змогу провести 4 дні в оточенні відповідальної молоді та позмагатися один з одним.   

Інтелектуальне наповнення програми дало змогу здобути знання з громадсько-політичної сфери, що ґрунтуються на цінностях українського націоналізму. Також була обговорена постать Степана Бандери, як героя і міфа сучасності, та акцентовано на історичній плинності боротьби українського народу. 

Лекторами на таборі були провідні фахівці: журналісти, політичні експерти, митці та музиканти. Серед них Микола Посівнич - дослідник історії, Ярослав Коретчук - директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби, Юрій Журавель - фронтмен гурту “От Вінта” та засновник проекту “Знай Наших”.  

На гутірках порушувалися теми, важливі для активного громадянина: геополітика, ідеологія, історія, правові аспекти, роль молоді та суспільства в цілому в процесі державотворення.

Темою табору є Національна Ідея, тобто акцент програми був на тому, що яка б не складалася ситуація політична чи економічна, молодь залишається фундаментом держави і саме молоді необхідно здобувати знання та навички для подальшого розвитку України.
Джамборі — спосіб познайомитися із членами різних середовищ, обговорити актуальні питання щодо здійснення національно-патріотичного виховання, поділитися знаннями та досвідом. 

“Захист Української держави, її соборності та суб’єктності на міжнародній арені потребує людей, які вірять в українську національну ідею та готові зробити свій внесок в українську справу.  Тих мудрих, які розуміють і не ведуться на підступи ворога, що через власну пропагандивну мережу викривлює реальність та ширить недовіру, розчарування, “втому від війни” та віру в брехливі обіцянки про мир. Відважних, що не бояться включитись в боротьбу навіть коли сили нерівні. Шляхетних, які ставлять пріоритет нації та держави понад поточні справи та власні інтереси.

Табір-джамборі “Повстанська ватра” є місцем, де така молодь вишколюється та гуртується.”

 - впевнена голова ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” Соломія Фаріон.

Спортивне наповнення не могло не здивувати, бо де як не на Повстанській учасники можуть прагнути до вершин на скеледромі, випробувати свою наполегливість в регбі,  пройти смугу перешкод.

Пейнтбол став для учасників справжнім випробуванням, комусь не раз залетіло в голову, в рот, око, а хтось відчув себе розмальовкою. 

Намокнути, але бути щасливим - це про сплав по Дністровському каньйону. Одна команда відчула себе піратами, ввійшла в темп і поплила стрімголов, інша із сміхом та гарним настроєм змирилась із долею Титаніка, третя непомітно і тихо дісталася пункту призначення. 

Усі гості кузні “”Уніж” мають зробити певний вклад в це місце, тому і учасники табору долучилися до волонтерства і допомогли із облаштування локації та збором осіннього урожаю.

Повстанська Ватра це не форум і не фестиваль, це унікальний захід зі своєю історією та організаційною структурою. Це табір, що гуртує молодь навколо актуальних проблем та шукає шляхи їх вирішення.

Захід проходить за підтримки відділу Національно-патріотичного виховання при Міністерстві молоді і спорту України.

Loading...

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн