П'ятниця, 11 жовтня 2019 15:07

Україна – свята мати Героїв!

Голова Київського крайового Братства ветеранів ОУН-УПА Орест Васкул
Україна – свята мати Героїв!

Дорогі подруги, друзі, учасники національно-визвольної боротьби в лавах ОУН і УПА!

Київське Крайове Братство ОУН-УПА щиро вітає Вас, Ваші родини, також воїнів Української Армії і весь Український Нарід зі святом Покрови, святом українського козацтва і 77-річницею утворення Української Повстанської Армії!

Ішла Друга Світова війна. Німецький нацизм і московський більшовизм топтали нашу землю, палили наші села і міста, знущались над українським народом: кидали в тюрми і вивозили на каторжні роботи.

На захист українського народу з ініціативи Організації Українських Націоналістів з-під стягу Степана Бандери в осінні дні грізного воєнного 1942 року на Волині, Поліссі постали перші збройні відділи, котрі виросли в сотні, курені і стали грізною силою у боротьбі з окупантами і проти всіх ворогів, хто зазіхав на нашу державність. УПА боролася за звільнення України від окупантів і за здобуття Української держави.

Сьогодні, на свято Пресвятої Покрови, покровительки українського війська, відзначаючи річницю створення УПА, вшануймо наших побратимів, які віддали життя в боротьбі за волю України і поклали своє життя на вівтар Вітчизни.

Вічна слава Героям, що склали своє життя на жертовник нації.

Слава Україні! Героям слава!

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн