П'ятниця, 11 жовтня 2019 16:26

Вітаємо зі святом Покрови з вірою у Її заступництво

Провід ОУН (б)
Вітаємо зі святом Покрови з вірою у Її заступництво

Покрова Пресвятої Богородиці – величне духовне та національне свято, релігійне та патріотичне.

Ще з часів козацтва українці змагають за Віру і Народ, за національне визволення. І саме з цих часів сивої давнини Божа Матір є опікункою козацтва. На неї надіялися, до неї прибігали перед важливими битвами і з вірою в Її поміч перемагали.

Декілька століть поготів вже нова військова формація – Українська Повстанська Армія – обрала Богородицю за свою опікунку, віддала під Її святий Покров велику справу – визволення Батьківщини від одвічного ворога. Як і колись на Січі, УПА велично святкувала цей празник Покрови Пресвятої Богородиці.

Нині вкотре переживаємо черговий наступ ворога на український народ, на віру, на наші терени. Анексовано Крим, захоплено частину Донбасу. Боротьба ускладнюється викликами як із зовні, так і зсередини. Україну розпинають зайди-чужинці, сепаратисти, прибічники Московії, прагнучи знову позбавити нас національних святинь, нав’язуючи злочинні ідеї, що призводять до кровопролиття та горя.

Сьогодні знову після святої Літургії виходимо на площі і майдани, щоб постати за свою матір Україну! Віра у заступництво Богородиці додає нам сили і витривалості у боротьбі. Вона кріпить у дусі найкращих синів і доньок! Єднає українців з усіх сторін планети!

Святкуючи та змагаючи, віддаємося нині й ми під Її святий Покров. Аби з вірою та гідністю у силу та омофор Божої матері врешті здобути та утвердити Соборну Самостійну Українську Державу!

Слава Україні!

Loading...

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн