Вівторок, 29 жовтня 2019 09:07

Боротись із російською пропагандою!

Інформцентр МНК
Боротись із російською пропагандою!

Делегація Молодіжного Націоналістичного Конгресу в Мюнхені поширювала інформацію про проросійські медіа в Німеччині. Ми розповідали місцевим жителям про гібридну війну в Україні та як Росія використовує різноманітні методи пропаганди для маніпуляції думкою населення. Спільною працею і одним фронтом Європа може протистояти імперіалістичним амбіціям Кремля.

Російські агенти проникають у різноманітні ЗМІ Європи. Це дає їм можливість формувати неправильну думку населення щодо політичної та економічної ситуації в Україні, насаджувати свої ідеї, дискредитувати події та маніпулювати думкою населення.

screenshot at 2019 10 23 12 39 37

Інформаційна сфера – один із фронтів гібридної війни і ми її програємо. За допомогою подібних засобів Росія дестабілізує ситуацію в країні, приводить до влади своїх людей. Результатом такої тривалої роботи стала війна в Україні. Війну в Україні брехливі ЗМІ показують, як громадянську, але це не так.

Згідно з дослідженням німецького телеканалу NDR, 63% німців не довіряють частково або повністю ЗМІ Німеччини в питанні висвітлення новин про Україну, передає «Deutsche Welle».

Кожен із нас є воїном у гібридній війні і тільки від нас залежить, чи дамо ми відсіч ворогу, чи будемо ховатися, чи капітулювати. Боротися з пропагандою можливо і потрібно, бо інакше прийдеться програвати ще не одну інформаційну битву в цій війні. Тільки стабільна боротьба з фейками, виготовлення якісного інформаційного продукту, належна комунікація влади із ЗМІ та висвітлення правдивих фактів для світової спільноти здатні змінити загальне ставлення до України та визнання Росії агресором і ворогом демократичного світу.

 

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

«Держава від першого села»: як ОУН готувалася до Другої світової війни

80 років тому, навесні 1940 року Друга світова війна тільки набирала обертів.

20-04-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Три виклики для Зеленського: коронавірус, Коломойський, Кремль»

Про стан в державі, актуальні українські проблеми, їх причини і шляхи можливого вирішення говоримо з...

22-03-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн