Вівторок, 29 жовтня 2019 09:12

Відбувся з’їзд СУМ в Україні

Леся Голик
Відбувся з’їзд СУМ в Україні

26-27 жовтня на Тернопільщині відбувся XVIII Крайовий з’їзд Спілки Української Молоді в Україні.

 

Урочисте відкриття Крайового З’їзду відбулось у сесійній залі Тернопільської міської ради. Делегатів та гостей привітав діючий Голова СУМ в Україні Андрій Фендик, який передав слово Міському голові Тернополя Сергієві Надалу. Спільною молитвою з отцями ПЦУ та УГКЦ продовжили засідання.

Після обрання Президії З’їзду учасники заслухали вітання від гостей: Міністерства молоді та спорту України, Головної Пластової Булави, Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви і Тернопільської єпархії Православної Церкви України, Світової Управи СУМ.

Після звітів уступаючої Управи та Контрольної комісії, делегати продовжили роботу у комісіях. Відтак, за результатами голосування СУМ в Україні знову очолив друг Андрій Фендик До керівництва Спілкою також увійшли 1 заступник подруга Леся Голик, заступник друг Олександр Семирга, голова Крайової Виховної Ради подруга Андрея Кардаш, секретар подруга Настя Віль, скарбник друг Юрій Іляш.

Також було обрано Крайову Контрольну Комісію у складі: Юрій Заруцький – голова, Денис Степанов та Мирослав Симчич – члени ККК, та Крайовий Товариський Суд: Богдан Бень – голова, Катерина Симчич та Василь Ільницький – члени КТС.

 

 

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн