Вівторок, 29 жовтня 2019 09:12

Відбувся з’їзд СУМ в Україні

Леся Голик
Відбувся з’їзд СУМ в Україні

26-27 жовтня на Тернопільщині відбувся XVIII Крайовий з’їзд Спілки Української Молоді в Україні.

 

Урочисте відкриття Крайового З’їзду відбулось у сесійній залі Тернопільської міської ради. Делегатів та гостей привітав діючий Голова СУМ в Україні Андрій Фендик, який передав слово Міському голові Тернополя Сергієві Надалу. Спільною молитвою з отцями ПЦУ та УГКЦ продовжили засідання.

Після обрання Президії З’їзду учасники заслухали вітання від гостей: Міністерства молоді та спорту України, Головної Пластової Булави, Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви і Тернопільської єпархії Православної Церкви України, Світової Управи СУМ.

Після звітів уступаючої Управи та Контрольної комісії, делегати продовжили роботу у комісіях. Відтак, за результатами голосування СУМ в Україні знову очолив друг Андрій Фендик До керівництва Спілкою також увійшли 1 заступник подруга Леся Голик, заступник друг Олександр Семирга, голова Крайової Виховної Ради подруга Андрея Кардаш, секретар подруга Настя Віль, скарбник друг Юрій Іляш.

Також було обрано Крайову Контрольну Комісію у складі: Юрій Заруцький – голова, Денис Степанов та Мирослав Симчич – члени ККК, та Крайовий Товариський Суд: Богдан Бень – голова, Катерина Симчич та Василь Ільницький – члени КТС.

 

 

Loading...

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн