П'ятниця, 08 травня 2020 19:19

Пам’яті побратима

Тереновий Провід ОУН в Австралії
Пам’яті побратима

Ділимося сумною вісткою, що в Мельбурні 8 травня після недуги на 78-му році життя упокоївся в Бозі карний член ОУН (б) та громадсько-політичний діяч Дмитрик Моравський – ТЕПЛИЙ.

Покійний друг Дмитрик Моравський народився 4 листопада 1942 року в Раковці (Боснія) в родині Євгена та Аґрапини Моравських. В сім’ї ще були три сестри Катерина, Стефка, та Катя та брат Петро, Дмитрик був наймолодшим.

Друг Дмитрик був надзвичайно приємною, принциповою та рішучою людиною. Він присвячував багато свого часу не для себе, не для своїх вигод, але віддав себе повністю для ближнього – для своєї родини, для Церкви, України й Австралії, для громади й української спільноти.

Ще юнаком включається в ряди СУМу i у 1958 р., кoли був заснoваний перший рiй «Сiрoманцi», вiн стає активним його членoм.

В 1966 р. oдружився з Галею Вoлинець, з якою виховали доньок Уляну і Сименку, та також шанували свого зятя Михайла й раділи своїми онуками.

Українська спільнота завжди мала велике довір’я і пошану до Дмитрика Моравського.

Як член ОУН (бандерівців) незмінно займав тверду принципову позицію і свого часу був Обласним Провідником ОУН на Вікторію.

Дорогий друже Дмитрику, наша Організація та взагалі українська спільнота, зокрема на терені Австралії, щиро дякує тобі за твою відданість, за працю в багатьох галузях українського життя терену та поза ним.

У Cвятому Письмі є притча про те, як Господь роздавав таланти, а після прожитого віку треба було звітувати перед Творцем, що кожний з отриманим талантом зробив. Сміло можна сказати, що Ти не змарнував часу. Твоє родинне, церковне, націоналістичне життя завжди були на відповідному місці. Ти їм присвятив свої сили. Ти віддав усе, щоб отримані від Бога таланти помножити.

Складаємо дружині Галі, дітям з родинами – Уляні, Семенці і Михайлу та онукам наші найглибші співчуття з приводу втрати мужа, батька, і дідуся... Співчуваємо з ближчою і дальшою родиною в Австралії та поза нею, з друзями та подругами, з котрими друг Дмитрик діяв на суспільній ниві для громади та України.

Нехай чужа австралійська земля буде йому легкою!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн