П'ятниця, 15 травня 2020 17:10

Помер довголітній провідний член ОУН в Канаді

Провід ОУН (б)
Помер довголітній провідний член ОУН в Канаді

З глибоким і невимовним смутком повідомляємо, що 11 травня в Торонто відійшов у вічність на 98-му році життя провідний довголітній член Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Володимир Окіпнюк.

Друг Володимир народився 22 серпня 1922 року в селищі Золотий Потік Бучацького району на Тернопільщині в патріотичній родині. У вимушеній еміграції Володимир Окіпнюк активно включився в громадську діяльність, зокрема був одним з основоположників Осередку Спілки Української Молоді Вінніпегу і після переїзду до Торонта став головою Осередку СУМ в Торонто у 1949 році.

Друг Володимир був активним громадським діячем, довголітнім членом Теренового Проводу ОУН (б), Управ Ліги Визволення України/Ліги Українців Канади на місцевих і крайових рівнях та директором видавництва «Гомін України».

Завжди пам’ятатимемо його як жертовного і принципового члена ОУН, мудрого наставника і виховника, дбайливого адміністратора і надійного друга.

Від імені Проводу ОУН (б) висловлюємо опечаленим горем дружині пані Зені, дітям Миронові та Ірині з родинами наші найглибші співчуття.

Нехай з Богом спочиває. Вічная пам’ять.

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн