Четвер, 10 вересня 2020 20:59

Професіоналізм, патріотизм, відповідальність

Олександр Сич
Професіоналізм, патріотизм, відповідальність

Професіоналізм зараз стає дуже затребуваним на тлі популізму під час виборів до Верховної Ради.

Бо кричали «Беремо нові обличчя з вулиці». І що набрали? Отару нездар, які не вміють нічого робити та якими декілька осіб у Верховній Раді маніпулюють. Люди побачили, що прийшовши з вулиці, не можна керувати державою. Так само не можна керувати й громадськими справами на місцях. Тому затребуваним є професіоналізм. Мова перш за все про досвід та підхід до вирішення проблеми. Глибинний, аналітичний, предметний.

Але не можна будувати державу та розвивати свою громаду, не будучи патріотом. Бо добрий професіонал, але не патріот – це коліщатко в будь-якому режимі. Тому професіоналізм та патріотизм обов’язково йдуть поряд. Патріотизм – це не тільки вишиванка напоказ. Патріотизм – це внутрішнє горіння. Це переживання справами своєї громади. Це бажання зробити якнайкраще. Не казати, що я роблю найкраще, а зробити. Не піаритися на справах, а робити. Ось це і є патріотизм.

Ну і обов’язкова має бути відповідальність перед виборцями. Постійний звіт перед виборцями. Відповідальність за свої слова та дії. Перед виборами всі гарно обіцяють. Бо дуже легко безвідповідально обіцяти гори, а потім нічого не зробити. Виконуй. І в кінці періоду звітуй за свою програму.

 

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн