Вівторок, 06 жовтня 2020 16:55

Пам’яті бандерівця

Тереновий Провід ОУН в Австралії
Пам’яті бандерівця

Ділимося сумною вісткою, що 30 вересня в Аделаїді, Австралія, після недуги на 94-ому році життя упокоївся в Бозі карний член ОУН (б) та громадсько-політичний діяч Володимир Москв’як «Вій»

Володимир народився в Дунаєві 12 вересня 1926 року. Був зразковим мужем вже покійної Євгенії, з якою прожив довгі роки, та батьком доньок Дарусі і Орисі з родинами, котрих разом з ближчою та дальшою родиною в Австралії, Польщі, та Україні залишив у глибокому смутку.

Друг Володимир був взірцевим націоналістом та віруючим християнином. Він був карним та провідним членом ОУН, зокрема працював в структурах АБН, ЛВУ, належав до осередку СУМ та до інших державницьких організацій впродовж довгих років.

В січні цього року Володимиру вручено грамоту Івано-Франківської обласної ради з нагоди 90 річчя ОУН, як відзначення його внеску в розбудову українського суспільства в Австралії та праці на добро України.

Складаємо родині наші найглибші співчуття з приводу втрати мужа і батька. Співчуваємо з ближчою і дальшою родиною в Австралії та поза нею, з друзями та подругами, з котрими на терені Австралії та поза нею покійний друг Володимир діяв на ниві розбудови громади та на благо України.

Нехай чужа австралійська земля буде йому легкою!

Слава Україні! Героям Слава!

Loading...

Інтерв'ю

Ігор Лосєв: «Я думаю, що нашому народові потрібно років 20 хорошої національно-патріотичної диктатури»

Навколо мови ніхто не буде об’єднуватися. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський.

14-10-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: Революція на Граніті – це перемога над страхом

  30 років тому, з 2 по 17 жовтня 1990 року, в центрі Києва протягом 16...

04-10-2020 Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн