Вівторок, 13 жовтня 2020 14:52

Вітаємо зі Святою Покровою!

Провід ОУН (б)
Вітаємо зі Святою Покровою!

Вельмишановна українська родино, дорогі брати і сестри, прийміть щирі вітання з нагоди величних святкувань Покрови Святої Богородиці, Дня Українського Війська, Дня Захисника України та створення Української Повстанської Армії!

 

Пресвята Богородиця взяла під свій Покров український народ, покоління борців за волю України, які у різні часи боронили Батьківщину, її Незалежність і територіальну цілісність.

Боротьба триває. Нині вороги Української держави не лише анексували Кримський півострів і вторглися на український Донбас, а й прагнуть підірвати цілісність України зсередини. Зокрема, проникнувши до місцевих рад на грядущих виборах.

То ж маємо бути пильними, згуртованими і мужніми! Вшановуючи Пам’ять українських Героїв усіх поколінь, маючи за приклад їхні подвиги, рішуче змагаймо до остаточної національної перемоги! Хай Пресвята Богородиця візьме під свій святий Омофор усіх нас, а, найперше, новітніх українських лицарів зброї, які протистоять Московії на Сході держави.

За нами Правда! З нами Віра! Разом до перемоги!

Слава Україні і її Героям!

 

Loading...

Інтерв'ю

Ігор Лосєв: «Я думаю, що нашому народові потрібно років 20 хорошої національно-патріотичної диктатури»

Навколо мови ніхто не буде об’єднуватися. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський.

14-10-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: Революція на Граніті – це перемога над страхом

  30 років тому, з 2 по 17 жовтня 1990 року, в центрі Києва протягом 16...

04-10-2020 Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн