Субота, 30 січня 2021 17:48

«Шлях Перемоги» вже в передплаті!

З повагою, редакція «Шляху Перемоги»

 

Шановні наші читачі, з превеликою радістю інформуємо, що часопис ОУН «Шлях Перемоги» вже можете передплатити у відділеннях «Укрпошти» і отримувати газету звичним шляхом.

 

 

Хто бажає отримати додаткові консультації, має зголоситися за номерами телефонів (050) 443 53 69, (044) 279-81-33 або написавши листа на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Кияни можуть також передплатити і одержувати часопис у редакції.

Для закордонних передплатників умови передплати залишаються без змін. Також можна оформити передплату електронного варіанта газети.

Нагадуємо, що газета виходить два рази на місяць. Передплатний індекс 30504.

Дякуємо за підтримку і розуміння. Просимо підтримати улюблену газету в цей нелегкий час передплатою для себе, своїх близьких і рідних, ветеранів визвольних змагань, бібліотек та щедрими пожертвами.

Щиро вітаємо з Новим Роком та Різдвяними Святами! Нехай ваші домівки наповнюються теплом, добробутом і радістю.

До зустрічі на сторінках «Шляху Перемоги» в Новому, 2021, Році!

 

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн