Понеділок, 05 квітня 2021 12:52

Звернення Руху Опору Капітуляції про загострення безпекового становища

Звернення Руху Опору Капітуляції про загострення безпекового становища

Кремль неприховано готується до нового наступу на Україну.

Агресор свідомо загострює безпекове становище на тимчасово окупованих територіях. Гинуть наші воїни.

Москва посилює військову присутність на кордонах.

Дії Росії свідчать про ймовірну підготовку масштабних провокацій для ескалації бойових дій.

Очевидна мета – тиск на Україну і колективний Захід.

Одночасно зі спробами перевірити Україну на військову міцність Кремль розгорнув спеціальні операції з наступу на законні інтереси України на дипломатичному фронті.

Москва намагається послабити наші міжнародні позиції, перекласти на Україну відповідальність за війну і домогтися головного політичного завдання – свої окупаційні сили в ОРДЛО видати за повноцінну сторону переговорів, а самій укріпитися в ролі т.зв. «посередника» і «миротворця».

Для досягнення цих цілей Кремль використовує всі можливості – і тристоронні переговори з Берліном і Парижем без участі Києва, і свої можливості впливу в рамках ОБСЄ, і діяльність Тристоронньої контактної групи, де останнім часом розгорнулися безпрецедентні за нахабністю зусилля з «легітимізації» російських найманців і терористів.

Таке становище вимагає від державної влади стійкості і рішучості.

Вимагаємо від Ради національної безпеки та оборони і від Уряду України зосередити всю увагу на посиленні обороноздатності держави на рубежах з агресором.

Закликаємо провести позачергове засідання Верховної Ради України для розгляду безпекового становища і переговорного процесу на всіх рівнях.

Вимагаємо публічного звіту Уряду України про безпекове становище і стан переговорного процесу.

Вимагаємо зупинити участь української делегації у всіх форматах Тристоронньої контактної групи до з’ясування ситуації і чіткого окреслення форматів її роботи та мандатів всіх учасників.

Напередодні ймовірної ескалації російської агресії Президент Володимир Зеленський зобов’язаний консолідувати державу.

Треба негайно припинити ганебну практику політичних репресій, звільнити політв’язнів та очистити органи влади від російської агентури.

Такі дії сприятимуть мобілізації нації для відсічі загарбнику.

Закликаємо Президента України виявити національну волю і продемонструвати чіткий державницький підхід в питаннях національної безпеки.

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн