Середа, 20 листопада 2013 20:49

Захистимо європейський вибір України!

Провід ОУН (б)
Захистимо європейський вибір України!

Україна стоїть перед вирішальною датою для євроінтеграції України. Саме зараз Верховна Рада має прийняти необхідні для отримання асоціації з ЄС закони.

Небажання Януковича поступатися власними інтересами заради загальнодержавних ставить під великий сумнів позитивний хід голосування за єврозакони, в тому числі за проект, що дозволить Юлії Тимошенко виїхати за кордон на лікування. Партія регіонів відмовляється іти на будь-який компроміс, звинувачуючи в усьому опозицію, в такий спосіб прикриваючи своє небажання відпустити Тимошенко.

Кінець листопада може стати як тріумфом, так і крахом наших сподівань змінити країну за зразками Європейської спільноти.

Організація Українських Націоналістів закликає народ вийти на вулиці і захистити цивілізаційний вибір України, здобути собі право жити в європейській країні і не допустити повернення у радянсько-російське минуле, яке уособлює собою Митний Союз.

Маємо відстояти цей шанс, шанс отримати асоціацію з ЄС, бо наступний може випасти дуже нескоро.

Закликаємо українців 24 листопада вийти на вулиці Києва, своїх міст і підтримати загальнонаціональну акцію на підтримку євроінтеграційного курсу України.

Українська влада і особисто Президент Віктор Янукович несуть пряму відповідальність за результати саміту Східного партнерства. У разі можливого зриву підписання угоди про асоціацію, ми будемо добиватися відставки Уряду та вимагати імпічменту для Президента, адже такі геополітичні поразки не мають безкарно минати для вищих чинів держави.

Loading...

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн