Середа, 20 листопада 2013 20:49

Захистимо європейський вибір України!

Провід ОУН (б)
Захистимо європейський вибір України!

Україна стоїть перед вирішальною датою для євроінтеграції України. Саме зараз Верховна Рада має прийняти необхідні для отримання асоціації з ЄС закони.

Небажання Януковича поступатися власними інтересами заради загальнодержавних ставить під великий сумнів позитивний хід голосування за єврозакони, в тому числі за проект, що дозволить Юлії Тимошенко виїхати за кордон на лікування. Партія регіонів відмовляється іти на будь-який компроміс, звинувачуючи в усьому опозицію, в такий спосіб прикриваючи своє небажання відпустити Тимошенко.

Кінець листопада може стати як тріумфом, так і крахом наших сподівань змінити країну за зразками Європейської спільноти.

Організація Українських Націоналістів закликає народ вийти на вулиці і захистити цивілізаційний вибір України, здобути собі право жити в європейській країні і не допустити повернення у радянсько-російське минуле, яке уособлює собою Митний Союз.

Маємо відстояти цей шанс, шанс отримати асоціацію з ЄС, бо наступний може випасти дуже нескоро.

Закликаємо українців 24 листопада вийти на вулиці Києва, своїх міст і підтримати загальнонаціональну акцію на підтримку євроінтеграційного курсу України.

Українська влада і особисто Президент Віктор Янукович несуть пряму відповідальність за результати саміту Східного партнерства. У разі можливого зриву підписання угоди про асоціацію, ми будемо добиватися відставки Уряду та вимагати імпічменту для Президента, адже такі геополітичні поразки не мають безкарно минати для вищих чинів держави.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн