Понеділок, 04 червня 2018 12:20

Постанова XIV Великого Збору ОУН в галузі оборони держави

Постанова XIV Великого Збору ОУН в галузі оборони держави
 1. В обороні держави вирішальними чинниками є морально-психологічне налаштування народних мас (мотивація), міцні збройні сили та спецслужби (власне механізм оборони), вдала міжнародна політика (пошук союзників і нейтралізація противників, включення до міжнародних та регіональних безпекових структур чи їх ініціювання та творення).
 1. Росія, попри зміну декорацій та декларацій, царів і вождів, залишається глибоко просякнута духом російського шовінізму та імперіалізму і без реальної боротьби здобуття та утвердження суверенної соборної держави неможливе.
 2. Для протистояння загрозам з боку Москви необхідне поєднання зусиль поневолених та загрожених московським імперіалізмом народів.
 3. Процес українізації армії, скасування усіх традицій часів совєцького окупаційного періоду, зачищення силових структур від антиукраїнського елементу та московської агентури шляхом тотальної переатестації, люстрації та перевірок з залученням технічних пристроїв щодо лояльності до української держави і на предмет ймовірної співпраці з іноземними спецслужбами.
 4. Продовження системних реформ Збройних Сил України за стандартами НАТО з урахуванням досвіду українсько-російської війни.
 5. Збереження і розширення потенціалу державних українських підприємств Укроборонпрому.
 6. Здійснення заходів з налагодження замкнутого циклу з виробництва ядерних матеріалів, проведення необхідних міжнародних консультацій, включення питання відновлення ядерного статусу до порядку денного Верховної Ради України.
 7. Оснащення Збройних Сил України новітніми засобами ураження противника та ведення бойових дій.
 8. Належне виконання завдань військової безпеки значною мірою залежить від створення активних відділів цивільного опору (територіальної самооборони) та розгортання волонтерської мережі й навчально-вишкільних баз.
 9. Розбудова системи територіальної оборони країни. Законодавче врегулювання та стимулювання з боку держави утворення українського відповідника «Спілки стрільців Литви» чи естонського «Кайцеліту» – добровольчої мілітарізованої організації територіальної оборони з державницькою ідеологією. Така організація має постати як розгалужена система підготовки до ведення активних бойових дій, контрдиверсійної та партизанської боротьби. Право на володіння зброєю для її членів.
 10. Нарощування військової присутності та розбудова ешелонованої оборони по периметру державного кордону з Росією та в зоні проведення АТО.
 11. Підготовка та стратегічне планування військових операцій по звільненню окупованих територій та нейтралізації російської військової загрози.
 12. Створення правових засад для співпраці громадських об’єднань зі Збройними Силами України з метою патріотичного виховання громадян, проходження ними початкової військової підготовки та навчання.
 13. Україна повинна зберегти загальний військовий обов’язок та військовий резерв за рахунок громадян, які служили в лавах Збройних Сил України та інших державних збройних формуваннях.
 14. Фінансування Збройних Сил України та відповідних державних програм у сфері безпеки за рахунок державного та місцевого бюджетів має бути гарантоване на рівні не меншому від 5% ВВП до повного переозброєння армії та не менше як 3% в мирний період.
 15. Завданням українських націоналістів є всебічне сприяння розбудові українського війська і його регулярна підтримка як в плані забезпечення вишколеними кадрами, так і в плані ідеологічному та матеріальному.
Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн